Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

XT Arka Göbek Mili Eğildi ve Boşluk Sorunu

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Eser Sevinç tarafından paylaşıldı.

1. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    XT FH-M775 arka göbeğin göbek mili yamuldu, bu parçayı bulamıyorum shimanonun teknik kitabına baktığımda 146mm gösteriyor, bu parçayı nereden bulabilirim veya elinde olan var mı?
    Bir de boşluk yapma problemi var göbek mili yamuk olduğu için mi yapar bunu?

Ayrıca XT göbekte de 1000km görmeden bu sorunlar oluyorsa ne kullanıcaz arkadaşlar var mı benzer fiyata alternatif tavsiye?

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eser piyasadaki milleri inceledin mi daha mı kısa daha mı uzun eğer uzun ise dişleri bozulmadan kısaltılabilinir.Daha önce benzer sıkıntıyı R500 de yaşamıştım o şekilde halletmiştik.

3. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Altuğ buldu bir tane kısa geldi, bu hafta bir kaç yere daha bakıcam inşallah bulurum

4. F.Ertuğrul Aydın

F.Ertuğrul Aydın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bendeki XT göbektede bir sorun var ... kitlendi ve yerinden oynatmak zor bir hal aldı... içini görmede göremiyoruz çünkü sökülmüyor içindeki bir parça yağsızlıktan kitlenmiş güya ... Erdoğanlar bisiklete gönderdim onlarda yapamadılar... benim buna bir çözüm bulmam lazım yoksa bisikleti bırakacağım bu gidişle ... xt jant setine uygun 28 delik bir göbekde bulamıyoruz ki ...