Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor XS-S aralığında (49-50-51) karbon kazasız yol bisikleti veya kadro seti...

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Halil Barış Çaldıran tarafından paylaşıldı.

1. Halil Barış Çaldıran

Halil Barış Çaldıran Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kullandığım bisiklet carraro race 052 model 54 kadro yol bisikletinin bana büyük gelmesi nedeniyle XS-S aralığında (49-50-51cm) yol bisikleti kadrosu aramaktayım, kadronun üst seviye ve karbon olması tercih sebebidir.. bütçem 1000 - 1500tl civarıdır.. kazasız çatlak veya sorunlu olmayan kadrolar daha makbuldur..

49-50-51cm karbon endurance kadro yol bisikleti tekliflerine de açığım...

2. Hasan Dinç

Hasan Dinç Üye

Adı:
    Hasan Dinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    salcano xrs 02 modeli vardır elimde sarı renk bende full sprint calısmak için almıstım fırsatım olmadı pek ... arkadaslarla 100 km altında tur yapılmıyor 2 defa tura katıldım ufak geldi degerlendirirseniz görüselim bisikleti 0 aldım 200 km olmamıstır tertemiz ciziksiz durumda garanti durumu fabrika ne zaman batarsa garanti ozaman biter :) burası cok avantajlı :)

3. KS
    Halil Barış Çaldıran

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    NE yazık ki bana en uygun kadro XS-S aralığında olduğunu 49-50-51cm'ye denk geldiğini yeni öğrendiğim için başlık ve konu tamamen yanlış açılmıştır, kapatılabilir.. zamanlarını çalmış olduğum için forum arkadaşlarımdan özür dilerim

4. KS
    Halil Barış Çaldıran

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aradığım bisikleti buldum, bisiklet forum ailesine çok teşekkür ederim. Konu kapatılabilir.