Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Xrs 800 nasıl bir bisiklettir ?

Konu, 'Salcano' kısmında metehan0024 tarafından paylaşıldı.

1. metehan0024

metehan0024 Yeni Üye

Adı:
    Metehan
    Seviye:
    Mtb den yola geçiceğim yani ilk ke yol bisikleti kullanacağım
    Sora set var ( arka ruble ve aktarıcı acera )
    ng650 den geçeceğim bu bisiklete sizce nasıldır ? bakımları yeni lastikleri vb . beni tamirhanelerde süründürmez dimi ?
    birde birkaç taktik verirseniz iyi olur yol bisikleti için malum mtbden geçicem

2. FERDİ İKİZ

FERDİ İKİZ 13 kiloluk yol bisikleti sahibi

Adı:
    FERDİ
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Xrs serisi benim bildiğim kadarıyla çok sağlam ve çokta ağır olmasıyla meşhur. Kolay arıza çıkartmaz ama yol bisikleti için fazla ağırlar. Yani elbette yol bisikleti zevki verir, ama ağır olduğu için rampada zorlanırsın ve uzun mesafede biraz daha yorulursun hepsi bu

3. metehan0024

metehan0024 Yeni Üye

Adı:
    Metehan
    Seviye:
    abi bu bayağı hafif kadrosu aliminyum 7005 10 kg civarı

4. FERDİ İKİZ

FERDİ İKİZ 13 kiloluk yol bisikleti sahibi

Adı:
    FERDİ
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    O zaman şöyle söyleyeyim sana, şimdi bu bisiklet yol bisikleti teknolojisinin standartlarının biraz altında. Zaten pek tavsiye eden olmayacak, çünkü bir yerde haklılar. Yol bisikleti özel bir teknolojidir ve belli standartların altına indiği zaman verdiği zevk azalır. Yani ince tekerli, yol gidonlu ama bir türlü tam bir yol bisikleti gibi olmadığını anlarsın bir iki ay kullanınca. Alma diyen arkadaşlar bu yüzden alma diyorlar. Alırsan pişman olmazsın çünkü standartlara o kadar yakın ki, ama o ufak farkı da zamanla hissettirir. Bana sorarsan al derim, eğer daha iyi bişey bulmazsan aynı fiyata. Benim ne kullandığımı bilsen çok şaşırırsın 12.6 kiloluk bi yol bisikleti, evet çimento torbası mübarek. Ama hiç pişman değilim, 400 liraya aldım bedava resmen. Arkadaşlarla ufak yarışlar yapıyoruz, ben hep yeniyorum. Neden? Çünkü bisikletin ağırlığından daha önemli bişey var: KONDİSYON. Ben ilk yola geçtiğim günden beri iki üç günde bir % 12'lik 4 km'lik rampalara asıldım, düz yolda yarım dakika kadar 62 km hıza çıkabiliyorum, ve artık bir günde 120 km yapabiliyorum. Bütün bunları sadece 4 ayda kazandım, sıkı çalışmak lazım.

5. Morningstar

Morningstar Forum Demirbaşı

Adı:
    Oğuz T.
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @metehan0024 Dostum bende slr 400 var bianchi milete onu bile beğendiremiyoruz düşün o derece hee ben tınlamıyorum o başka bisikletimden son derece memnunum eğer limit sadece ona yetiyorsa al kullan derim yada bekle limit arttır başka bir modele yönel.

6. metehan0024

metehan0024 Yeni Üye

Adı:
    Metehan
    Seviye:
    aynen beğenmeye çok ama herksin bütçesi farklı bence parasına göre gayet iyi xrs60 lar toruney 800 lira diyolar.