İnceleme Xiaomi Mi Band 1S

• Konuyu başlatan TeknoBus
  • Başlangıç Tarihi
Scudo

n500

Aktif Üye
Tepki
83
@Expireme Getirt hocam. Ben birok ürün aldım o siteden ama sonuncusunda mi4 için kılıf vs almıştım 2 ay bekledim gelmedi. paramı daha dün iade ettiler ama 2 ay beklemiş oldum. Azıcık fazlada olsa Türkiyeden alıyorum. Silikon bileklik zayıf ben 2 tane kopardım. Bol yedek almak lazım. Bu hafta kargo dahil 12Tl den aldım.

• Beğen
Tepkiler: TeknoBus
T

TeknoBus

Misafir
@semihus Banada kayışı sağlam gibi geldi :) şu ana kadar önemli sıkıntı çekmedim siteden ama risk faktörü tabiki her zaman vardır yurtdışı sonuçta, bakalım bu işten ufak finans geldiğini görürsem garip ve farklı aparatlarını istetirim.

H.Genç

Daimi Üye
Tepki
155
Bisiklet
Trek
Çinli esnaf bizim esnaftan(kıbrıs için konuşuyorum) 1000 kat daha iyidir. Belki geç gelir ama kesin gelir.

• Beğen
T

TeknoBus

Misafir
@H.Genç Hocam şimdi tüm esnaflarda kotu diyemeyiz :) ama haklısınız adamlar ufacık urunu deli gibi sarıp sarmalıyolar havalı poşete koyuyorlar, urun gelmezse bazıları mırın kırın ediyor ama eninde sonunda para iadesi veriyor. Takdir etmek ve örnek almak lazım

T

TeknoBus

Misafir
@Murat Ü. Hocam bataryası falan çıksa satıcıyla konuşup parça parça getirtmeyi düşünmedim değil ama alınacak risk değil bence :)

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link) Bu Mi band 2 de kalp hızı ölçer var mı ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mfurkan

Belirttiğiniz model ölçmüyor ama bu ölçüyor (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@semihus
Bende ölçeni var. Katılıyorum, öyle çok çok bir avantajı yok. Olmasa da olur yani.

• Beğen
Tepkiler: n500
T

TeknoBus

Misafir
Arkadaşlar aliexpresste bu urunun sahtesi satılmaktaymış az once bi videoda rast geldim alırken dikkat edelim.. Çin malının bile çin malını yapmış adamlar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Expireme https://i.hizliresim.com/GRoBB3.png dx üzerinden aldım ama biraz tuzlu aldım :D ilk defa yurt dışından bir şey aldım :D

(link)

umarım aynı üründür

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Expireme multicolor dedi 24 saat içinde gümrükte dedi kalbimi çaldı üstelik yanında bi bant daha verdi :( :D aynı ürün gelmezse ağlarım ama

• Beğen