İnceleme Xiaomi Kamera

SerdarK.

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
serdar
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Murat Ü. Hocam ben 18/06/2015 tarihinde gearbest ten aldım.Bugün kargoya verdiler.Kargo takip no yolluyorlar.Birde kargonun fotoğrafını cekip size atıyorlar.Güvenilir bir site ve en ucuz fiyatı orada :) (link)

Scudo

Elbrus

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Atakan
Bisiklet
Carraro
Alınabilitesi varmış teşekkürler hocam. birde kamera kaskınızdamı videoda?

• Beğen
Tepkiler: bforummurat

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bendemi alsam 167 tl ye geliyor :) bu fiyata bence kaçmaz gibi aparatlarınıda alırız hepsi 200t lye patlar bize :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
hafıza kartını unutmayın. 16 gb de yeterli olur ama ben 64 gb aldım. niye aldıysam sanki 64ü :D
neyse belki telefona da kullanırım. sonuçta benim telefonum 128 e kadar destekliyor :cool:

• Beğen
Tepkiler: Merickagantek

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
@chnkrmz
Sırtçantasına wifi harddisk hafıza yuvasına wifikart direk harddiske yazdırılabilir ama hdd pahalı galiba

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
ben go pro ile aynı aparatları kullandığı için sj4000 kullanıyorum.

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
Ben gearbest ten almayı denedim fakat kredi kartımı kabul etmedi.Ne yapmam gerekir fikri olan var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aksesuarların bazılarını yine Gearbest'den aldım. Sınıra takılmasın diye iki farklı kargo yaptım. Bir kargoda kamera, yedek bil ve aksesuar, diğer kargoda ise su geçirmez kabı vs. Ancak her iki kargoda aynı isim ve adres. Alışveriş başına 75 Euro idi sanırım limit. Umarım "adam iki ayrı largo yapmış vs" filan demez gümrük memurları.

Biraz önce Aliexpress'den üç parça aksesuar daha aldım. Artık kamerayı bekliyorum. Bir elime geçseler sorunsuz çok rahatlayacağım. Bayramdan önce gelmesini umuyorum.

@Erdem Yıldırım

Eğer yurt dışı kullanıma kapalı gibi bir durum varsa, evet alışveriş yaptırmaz. Bankanız ile bir görüşün isterseniz. Verdiği özel bir hata mesajı var mı? Yoksa sadece kabul edilmedi gibisinden bir şey mi dedi. Limit yoksa kartınızda hata verebilir. Sanal kart kullanıyorsanız alışverişinizi yaparken ve limitini güncellemediyseniz hata verebilirim. Bu arada alışverişinizde Paypal bile olsa sanal kartınızı tanımlamanızı/kullanmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Erdem Yıldırım

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
Kartı kabul etmedi bankanizla görüşün dedi birinde.Öbür karttaki limitle ilgili olabilir diye para gönderdim.yarın karta para geçince tekrar deneyeceğim.Aslında çok ihtiyacım var mı bilmiyorum ama ürün de cok hosuma gitti.sadece bisiklette değil her yerde kullanılabilecek bi ürün.
Edit:Ürünün siparişini bugün gearbest üzerinden verdim.Kaç günde gelecek ve sağlam olacak mı merakla bekliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Erdem Yıldırım bende verdim ama hala kargoya verilmedi. Genelde Ebay'den alışveriş yapıyordum. İlk kez Gearbest ve Aliexpressden bu ay alışveriş yaptım. Umarım sorunsuz gelir. Ben yeşil versiyonunu aldım.

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
@Murat Ü. benimki de beyaz gelecek kısmetse.Gecen gün hepsiburadadan bagaj aldim onu bile yanlış gönderdiler bunlarin dilinden de anlamam meramimi anlatamam umarım sıkıntı olmaz =)

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar Gearbestten xiaomi yi siparişi verdim, ancak kafama takılan bir şey var. Kargo paypal'daki adrese mi gelir, yoksa gearbestte satın alırken doldurduğumuz adrese mi? Çünkü paypaldan gelen mailde gönderim adresi farklı, gearbestten gelen de farklı

godofsail

Üye
Tepki
3
İsim
SERKAN YAMAN
Bisiklet
Geotech
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum dalış için almıştım fakat bisiklete tekrar başlayınca güzel çekimler yakalıyorsunuz yeni hafıza kartı gelirse güzel bir video hazırlayacağım . fiyat olarak bana housing + 64 gb micro sd + aparatlarıyla 270 lira civarına mal oldu

@ogeday13

GearBestte tanıttığınız adrese gelir , paypal daki bir nevi güvenlik önlemi , hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: ogeday13

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
@godofsail bilgi için teşekkür ederim. Bende yedek batarya ve housingle 210 liraya aldım. Sanırm diğer aparatlar sj4000 yada goproyla uyumlu

• Beğen
Tepkiler: godofsail

godofsail

Üye
Tepki
3
İsim
SERKAN YAMAN
Bisiklet
Geotech
@ogeday13

Evet hocam bütün aparatlarıyla uyumlu standart kullanabilirsiniz . Aparatlarda 12 gün gibi bir sürede elime ulaştı isterseniz satıcının linkini özelden paylaşabilirim.

• Beğen
Tepkiler: ogeday13