Xiaomi 10.000 Mah Powerbank 11.99$

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
banggood siparişi takip 4 gün içerisinde kargolamadığı için ürünü 5.gün iptal ettim aliexpressten 2 dolar daha pahalı aldım siparişimin 2.günü takip kodu verildi bugun 11.gün instanbul gümrükten çıktı ptt işyerine girdi(16000 lik)

Scudo

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bide bu xiaomi de 5,1v ve 5,0v muhabbeti varmış. amper ve volt sanırım 5,1v luk olanı 17 dolara satılıyormuş. bu ürünü kullanan bi kardeşimiz söyledi.

Enes Şahbaz

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Cube
@çağatay_çankaya
ben 10400mah lık modeli 1 yıldır ara ara kullandım herhangi bir performans düşüklüğü yaşamadım

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
14 ağustosta geçtiğim sipariş bugün elime ulaştı gayet güzel ürün kullanmaya başladı bile. böyle bilgilendirme yapan arkadaşlara teşekkürler.
hesaplı almak güzel bir duygu :)

• Beğen
Tepkiler: Enes Şahbaz

osiosborn

Aktif Üye
Tepki
151
İsim
Onur Ö.
Bisiklet
Trek
Almak isteyenler için gri rengi hala 11.99$.

Yeni üylik açıp 9ANNVNEW kodunu kullanırsanız %9 indirim yapıyor, 10.59$'a geliyor.

Beklemek istemeyenler ASUS Zenpower 10050mah alabilir. Fiyatı 59TL.

Grupanya.com'da satılan %20 indirim koduyla 49TL'ye geliyor. Kargo ücretsiz.

(link)
(link)

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
@Enes Şahbaz
Dostum malum kullanma kilavuxu cince oldugu icin çozemedim simdi cihazi şarja taktim tek işigi yanip sönüyor şarj oluyo anlaminda mi bu ?

Enes Şahbaz

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Cube
@ziyainal
aynen hocam tamamı sabit bir şekilde yandığında powerbank şarj olmuştur demektir.

• Beğen
Tepkiler: ziyainal

mustafa_sayar01

Aktif Üye
Tepki
33
Bu tip elektronik cihazlari acikcasi boyle cin sitelerinden alma taraftari degilim bisiklet aksesuari hic almadimmi aldim tabi.Assusun cikarmis oldugu asus zenpower i tavsiye edebilirim asus shop tan siparisini bugun verdim 10050 mah ustelik suan icin 59 tl kredi kartina taksitte yapiyor.89 tl olacak deniliyor ama ne zaman olur bilemem 215 gram agirliginda ve bir kredi karti boyutunda deniliyor ustelik giris cikis yerleri 2 amper ve uzerinde buda hizli sarj ve hizli dolum demek...

Enes Şahbaz

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Cube
@mustafa_sayar01
xiaomi markasını bi araştırın isterseniz bilmediğiniz marka hakkında lütfen yorum yapmayın. Asusda iyi marka kötü demiyorum ama ben fiyat olarak ucuz bulduğum için paylaşmak istedim aceliyeti olanlar ordan sipariş verebilirler.
Ayrıca hızlı şarj bataryaya olumsuz yönde etki yapar xiaomi bataryanın akımına göre otomatik algılayıp öyle şarj ediyor.

(link)
(link)

mustafa_sayar01

Aktif Üye
Tepki
33
@osiosborn
Ben bunu gormemistim tuh.Gorseydim yuzde 20 indirimle burdan alirdim.

Levent34

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
b'Twin
Bugün Banggood'dan sipariş 1 adet sipariş verdiğim powerbank. Ne zaman gelir ne olur hiç bilmiyorum ki. Siteyi de tam olarak çözebilmiş değilim.. :)

mustafa_sayar01

Aktif Üye
Tepki
33
@Enes Şahbaz
Hocam xiaomi bilmiyor degilim powerbankta basarili ve iyi bir marka yazimi iyi ve dikkatli okumani tavsiye ederim farkindaysan xiaomi hakkinda yorum yapmadim sadece elektronik cihazlarin cin sitelerinden alinma tarafi olmadigimi ve burdan alinabilecek iyi ve uygun fiyatli bir urun tavsiyesinde bulundum.Burada uygun fiyatta Xiaomi bulsam tabiki ilk tercihimde bu olurdu.Yazimi dikkatlice tekrar oku istersen ha ne dersin birader…

Enes Şahbaz

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Cube
@mustafa_sayar01
Markayı bildikten sonra çin sitesinden elektronik sipariş verince ne gibi sorunlar oluyor az bahsetsenize

kronik

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
volkan
Bisiklet
Mosso
4 gün önce 1,6$ ödeyip takipli kargo ile almıştım daha bugun kargolamış ve kodu girmişler ama kodda birşey görünmüyor, bu normal mi? ne zaman takip edebilirim, bilgisi olan var mı?

teşekkürler..

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@kronik Banggood dan yaptığım bir sürü alışveriş oldu ama ilk kez işveç kargosu ile yollanan ürün gördüm. Sizin de büyük ihtimal öyledir. Takip yok gibi bir şey ancak ülkeye girdiği zaman takip yapılabiliyor düzgün bir şekilde.