Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Xerox 31xx Serisi 109R00725 Toner [Pakedi Açılmamış,Orjinal, Yarı Fiyat]

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar elimde, ofisteki Xerox 3120'nin yerini bir OfficeJet'in almasından dolayı

3 adet, Özel Korumalı Pakedi Hiçbir Şekilde Açılmamış Orjinal 109R00725 Xerox Marka Toner

bulunmaktadır.. (özel paketi acılmadıgı sürece son kullanma tarihi diye birseyi yok at kenara sakla da sakla ömrün yettiğince..)

Xerox3120 Xerox3121 ve Xerox3130 benim bildiğim uygun olduğu modeller tabi bunlar haricinde de var ama en yaygın olanları bunlar...

İhtiyaç fazlası olmasından ve yeni bir bisiklet almaya niyetlendigimden satılıktır.

İnternet adet satış fiyatları (güvenerek alısveris yapabileceginiz sitelerden bahsediyorum.. fiyat arama sitelerinde cıkanlardan degil) 100 $+kdv (180TL) den baslamakta ki cogunlukla kargo ücreti de alana ait olmakta.. ama ben elimde ölü yatmasın en azından bir işe yarasın dediğimden Dolar kurunu sabitledim hem de 1$ = 1TL seklinde.. KDV'si de benden.. Ayrıca nakit almak durumunda oldugunuz icin de %10 Nakit İndirimi... bilen bilir bu tonerlerin doldurumunu güvendiginiz biryere yaptırmanız bile çok tuzluya patlamakta onlar da hicbir zaman orjinal tonerin sundugu ortalama 3000 sayfa cıktı sayısına ulasamamaktadır... Zaten hic kimse de toner doldurma isini tavsiye etmez..

Ola ki ben 2 tane alacagım ya da hepsini alacagım derseniz biraz daha esneklik sağlayabiliriz..

Kısaca..
    Orjinal Xerox Toner 90TL/adet

çoklu alımlarda pazarlık payı vardır..

ODTÜ içi ve civarı elden teslim.

Kargo; PTT Kargo kabulse benden, degilse alıcıya aittir.

adalieray@yahoo.com
    ya da Özel Mesaj =)

Çektiğim Fotoğraflar;

Yer kapladığı için karton kutularını atmıştık yine de temsili kutulu fotoğraf ve paketler acık olmadıgı icin kendim cekemedim; temsili paketsiz fotoğraf da koyuyorum..

Temsili Fotoğraflar;

Not: 16 Haziran 2009a kadar finallerle ugrasacagım icin mail daha cabuk ulasmanızı saglayacaktır bana.. Ve yine aynı tarihe kadar olan sürede ilk tercihim kargo ile yollamaktır =)

2. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    gönül isterdi ki olmasın ama, ilan güncel...
    =)

3. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    ilan hortlamıştır, günceldir;

elinde calısır durumda xerox 31xx serisi yazıcı olup da elden cıkarmak isteyenler de ulasabilir.. yazıcı bulursak yurtta kullanacagım, böyle bir durumda ilan diğer 2 toner icin devam edecektir...

Tcell: 0535 625 25 35
    adalieray@yahoo.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.