Satıldı XCT v3 aynakol, tektro v-fren kolları, sram x4 vites kolları, altus C50 ön aktarıcı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Arda Uyar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arda Uyar

  Arda Uyar Yeni Üye

  Kayıt:
  7 Şubat 2011
  Mesajlar:
  2
  Beğeniler:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Suntour XCT v3 aynakol beyaz. 42-32-22 ölçülerinde. 500km civarı kullandım. Kozmetik hasarlar dışında yamuğu, kırığı, çıkığı yoktur. Hollowtech sisteme geçtiğim için ihtiyaç dışıdır. Fiyat 25tl.

  http://imageshack.us/photo/my-images/835/sam0465r.jpg/

  Tektro 374 TKMR v-fren kolları. Hiç kullanılmadı. Salcano astro m bisiklet üzerinden çıkmadır. Sıfır fiyatını bilmiyorum ancak adil olmak icab eder. Fiyat 10 tl.

  http://imageshack.us/photo/my-images/5/sam0466j.jpg/

  Sram x4 vites kolları. Hiç kullanılmadı desem abartmış olmam. Bisikleti aldığım ilk hafta arka aktarıcıyı kırdığım ve shimano sisteme geçtiğim için değiştirmek zorunda kaldım. Bunun da sıfır fiyatını bilmiyorum ancak en alt seri shimano 45 lira olduğuna göre yine adil olacak şekilde: fiyat 30tl. (16" kadrodan çıkma olduğu için bir ihtimal vites tellerini değiştirmek gerekebilir bir de tel uçlarında açılmalar var kablo içinden geçirirken zorluk çıkarabilir)

  http://imageshack.us/photo/my-images/850/sam0467ci.jpg/

  Shimano Altus C50 ön vites aktarıcı. Sadece bisiklete taktım. Daha doğrusu takamadığım için satıyorum. Kadroya takılan kısmı biraz zorladığım için ufak tefek çizikler var. Çalışmasında bir sorun olmadığını sanıyorum zira teli takmadım kadroya oturtamadığım için. Çapını bilemiyorum ancak kalın boruya sahip bisikletlere olmayacağı şüphe götürmez. Fiyat 10tl.

  http://imageshack.us/photo/my-images/508/sam0469m.jpg/

  Noname aynakol göbek. Salcano astro m bisikletten çıkma. Çalışmasında herhangi bir sorun yoktur. Hollowtech sisteme geçtiğim için ihtiyaç dışıdır. Fiyat 10tl.

  http://imageshack.us/photo/my-images/29/sam0473m.jpg/

  Çoklu parça alımlarında bir güzellik düşünülebilir. (örneğin aynakol + göbek 30tl olur.) Kargo alıcıya aittir. İstanbul içi elden teslim edilir. Hepsini bir alıp da ne yapacağınız ayrı bir bahis olmakla birlikte 70tl'ye bırakabilirim.

  İletişim: http://www.facebook.com/ardavul
  0555 558 71 38
  ardavul@hotmail.com (mail + msn)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.