Xc250 ayarında ne olabilir?

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
Merhaba Arkadaşlar Bir arkadaşım Kron Xc250 alacaktı.. yokmuş bulamıyor.. xc 500 de pahalı gelmiş.. sizce xc 250 ayarında hangi bisikleti alsın? Salcano astroyu al demiş bisikletçi ama ben yinede sizlere sormak istedim. Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyoruz. Teşekkürler :)

Scudo

MuhammedErkan

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Salcano astro alınabilir fakat onun ayarında değildir. KRON daha iyidir.

İnternette xc250 var. Araştırsın bulunur. KRON tavsiye ederim. Dengi ise başka markalarda daha pahalıdır

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
@MuhammedErkan

Teşekkür ederim bilginiz için şimdi araştırmaya koyuluyoruz internetten o zaman xc 250 için :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
567
Güzel bisiklet arkadasım kullanıyor. Arka attırıcı toruney. Bende 241 sv var arka attırıcı acera ve ruble 8 li 24 vites yani. 210 modeli 7li ruble 21 vites.

Bide bulabilirsen 240 srv var bununda vites kolları ve arka attırıcı sram x4 8li 24 aradaki farklar böle .

Karar senin cok cok düşünülcek kadar farklar yok zaten. Modeli begendinse asa yukarı aynı. Kafanı karıstırcak kadar uzn uzn arastımaya gerek yok

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
@Uğur Recep AKGÜL

Yorumunuz için çok ama çok teşekkür ediyorum. Üzerimizde büyük bir aydınlanma oldu gerçekten... Şimdi bu dediklerinizi arkadaşıma söylüyorum ve kararını veriyor.. Galiba bu yorumdan sonra rahat rahat Astro alabilecek. Tekrar Teşekkürler :)