Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

XC1000 hakkında...

Konu, 'Kron' kısmında Sinan Kavas tarafından paylaşıldı.

1. Sinan Kavas

Sinan Kavas Aktif Üye

Seviye:
    Herkese merhaba...
    Kron xc1000 Kullanan arkadaşlardan sormak istiyorum... Kronun jantlarında herhangi bir soru oluyormu v-break fren dolayısıyla? Efor bisiklette gittigimde bianchi ve salcano gibi dandik bisikletlerde oluyor bunda olmaz dedi. Belki adam malını satmak için oyle demiş olabilir diye dusundum.
    Bide Kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum.Gerçekten V-Break fren janta hiç bir şekilde etki etmiyormu ? Daha önce kullandıgım bisikletlerde belli vakit sonra jantta yamulma sonucu pabuçlara değiyordu, haliyle de beni yavaşlatıyordu.İçimde acaba kalmaması için soruyorum..
    Cevaplayan Arkadaşlara Şimdiden Teşekkürler...:

Mustafa Volkan Koca bunu beğendi.
  2. Burak ELMAS

Burak ELMAS Kıdemli Üye

Seviye:
    2009 XC1000 sahibiyim. Bisikletin üzerinde rmx çemberler tayvan teller ve parallax göbekler var. 90 kiloyum bisikleti ilk aldığımda jantlardan dolayı sıkıntı çekmekten korkuyordum ama yaklaşık 5-6 ay xc alanında kullandım. bisikletin hakkını verdim yani sadece birkere arka jantı akorda soktum oda ilk kullanımdan 1 ay sonra ister istemez gevşeme yapıyo teller. onun dışında yamulma sorunu yaşamadım dediğimgibi sürekli xc parkurda kullanıyorum ama kullanırkende dikkat ediyorum sizin açınızdan sıkıntı olacağınıda düşünmüyorum, ayrıca v-break frenler çift katlı aliminyum janta kolay kolay zarar veremezler dikkat edeceğiniz nokta pabucun sürekli janta sürtmemesi ve bittiğinde altındaki metal kısım çıkmadan pabucu değiştirmeniz .. yine sorularınız olursa cevaplarım iyi forumlar...:in:

3. Sinan Kavas

Sinan Kavas Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim dostum.İçim ferahladı diyebilirim.. :)

4. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende 2009 xc 1000 kullanıcısıyım ve çokk memnunum herhangi bir yamulma akort bozukluğuda olmadı

Sinan Kavas bunu beğendi.
  5. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence xc 1000 doğru bir seçim olacaktır sizin için

Sinan Kavas bunu beğendi.