Xc 250 Vs Carraro 419 grunge

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
@Çağlar Arslan

Başka set yolladılar ama sebebi bozuk olduğu için değil müşteri memnuniyeti adına.Üstündeki fren setini özellikle pabuçları 100 liralık market bisikletlerine takmaya utanırım :) İşin abartısı tabikide frenlere fazla önem verdiğimden bana güven vermedi metali onun için böyle bir yola başvurdum.Yoksa birkaç gün baradine pabuç taktım daha iyi olmuştu.Accell bisiklete sevgiler :)

• Beğen
Tepkiler: Çağlar Arslan
Scudo

tellal

Üye
Tepki
3
arkadaşım carraro 419 gundge modeline karşılık kron un xc 500 modeli zor kıyaslanır sen carraro ya bak her yonden daha iyi

Tepki
9
Carraro Tavsiyemdir :in:

Neden diye sorarsanda vites ve maşa olarak Krondan daha üst seviye bir bisiklet

Ekstra olarakta Kadro bakımından Carraro daha ilgi çekici ;)

Tepki
7
İsim
UTKU
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar hazır konu açılmışken carraro crx812 ve daytona farkı nedir ?:in:

Burak Taş

Üye
Tepki
0
İsim
Burak
Madem konu hopladı,izninizle bir soru da ben sormak isterim.Carraro 419 ile 420 arasında gidip geliyorum.İki farkları varmış,birisi fren diğerini hatırlamıyorum ama önemli değilmiş.419 V-Fren 420 ise mekanik.Mekanik freni kimse önermiyor,ya V ya da hidrolik alın diyorlar.Şimdi benim bütçem hidroliğe yetmiyor lakin,zamanla para biriktirip frenleri değiştirme olasılığım çok yüksek.Ben öyle dağa bayıra çıkmam çıkarsam da çok nadir,ancak v-frene de bir antipatim var.Okuyorum,hem 419'un hem de 420'nin frenleri için çok iç açıcı şeyler söylenmiyor,ben ileride hidroliğe geçmek istersem V'den geçmek daha masraflı olacak.Sizce amatör kullanıcı için geçiş döneminde yeterli midir 420'nin mekanik frenleri yoksa 419 al frenleri daha sağlam ve ucuz mu dersiniz?
Yeni bir konu açıp konu kirliliği yaratmak istemediğimden buraya yazayım dedim,yardımcı olursanız çok minnettar olurum..