Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Xc 150 v 'de arka jantin kadroya yakinliĞi...

Konu, 'Kron' kısmında Gültekin R. Demirkaya tarafından paylaşıldı.

1. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar...yaklaŞik 3,5-4 aydir xc 150 v fren modelİnİ kullaniyorum. Daha Önce Çok dİkkat etmedİm ama lastİk deĞİŞİmİnden sonra farkedebİldİĞİm bİr durum var. Sankİ arka jantin sol tarafi rublenİn olmadiĞi taraf kadroya Çok yakin. SÜrtme aŞamasinda deĞİl ama serÇe parmaĞim kadar neredeyse boŞluk var gİbİ...dİĞer xc 150 kullanicilarinda da ayni gÖrÜntÜ var mi...bu konuda yardimci olursaniz ya da foto paylaŞirsaniz sevİnİrİm. Bu akŞam resİm de koyacaĞim. Bu arada vİtes ayari dÜzgÜn ÇaliŞiyor frenlerİn terazİ durumu da İyİ ve jant mİlİ kadroya tam oturmuŞdurumda...

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bu durum senin bisikletine özgü bir durum değildir, her kadroda aynı simetri mevcuttur. Bir sorun değildir.

3. Gültekin R. Demirkaya

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar alİ kardeŞİm...anladiĞim kadariyla asİmetrİk oluŞu normal. Daha Öncekİ kadrolarimda bu kadar yoktu belkİ de ben Çakozlamadim. TeŞekkÜr ederİm fİkrİn İÇİn

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar Gültekin bey, ince lastiklerde pek anlaşılacak bir durum değil. Rica ederim iyi günler dilerim.

5. Gültekin R. Demirkaya

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Anladımmmmm tabi yaaa...Rubenanın kalın lastiği "boy ve en olarak" o kadro yuvasında daha geniş yere girmesi ve ve kadroya uzaklığının artması ya da öyle görünmesi. İnce lastik ise daha kısa olduğundan böylece kadronun daralan kısmına yakınlaşması. Beni uyandırdığın için tekrar çok teşekkür ederim Ali Kardeşim :)