Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

x-vert motion 2006 mı 2007 mi?

Konu, 'Corratec' kısmında darktarantula tarafından paylaşıldı.

1. darktarantula

darktarantula Yeni Üye

merhaba arkadaşlar.karşılaştırma yapmak gerekirse hangisini önerirsiniz.2006 nın amortisörü daha mı ii?

2. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    donanım açısından karşılaştırmam çok iyi olmayacaktır ama tip bakımından 2006 daha çok hoşuma gidiyor.

3. M3rt

M3rt Kıdemli Üye

Seviye:
    2006 ve 2007 modellerinin amortisörleri aynı. bu iki modelde donanım olarak neredeyse aynılar.ama kadroları 2007 modellerinde görünüş olarak biraz daha farklı.ve 2007 modeller biraz daha hafifler önceki yıla göre.ben 2006 yılında aldım ve çok memnunum bu fiyata göre.görünüş olarak eskileri biraz daha fazla siyah olmasından ben daha çok beğeniyorum.

4. Şeref ARSLAN

Şeref ARSLAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    valla corretecin hangi model olduğunu sorduklarında sıfır bisikleti gösterek 2006 modelmi diyeceksin :D
    hergeçen sene yeni teknolojileri kullanarak üretim yapan bisiklet firmaları düşünüldüğünde takdir sizin..

5. r_scribble

r_scribble Aktif Üye

Seviye:
    2006 modelinin kadrosu 2000 gramın üzerinde.Deore donanımlı bir mtb için ağır bir kadro.Maşa 2550 gram.Gerçi ikisininde maşası aynı.Corratec'te karar kıldıysanız 2007 modelini almanızı öneririm.

6. onemorebike

onemorebike Üye

Seviye:
    delta bisiklet 2006 model motionları manitou suspansiyonla satmaktadir ve cok az sayıda oldugunu ogrendik birkac arkadaşa aldırdım sanırım cok az kalmıştır bence 2006 ama geç kalırsan bulamazssın