x-9 sadece sol vites kolu, alex fr jant, amoeba sele boruları, centerlock rotor vs

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
1.ürün
x-9 sadece sol vites kolu.
hiç kullanılmamıştır. street tarzı sürdüğüm için sadece sağ lazımdı ve sol hiç kullanılmadı. sıfırdır.
fiyat 40 liradır.
çift olarak fiyatı 140lira civarındadır. bu yüzden indirim yapılmıycaktır. zaten işine yaramıyo fiyatı daha indir demeyin zaten çok uygun.

(link)
(link)
(link)

2.ürün
alexrims in specialized için özel üretimi veya stickerleri sökülmüş bi fr jantı tam oalrak ne olduğunu bilmiyorum ama supra bh ye çok benziyor. 36 deliktir. 2009 ozakta specialized p2 aldığımda üstünde gelmişti. bende eski jantlarımı kullandığım için hiç kullanılmamış bisiklet geldiğinde hemen sökülmüştür. yani sıfırdır. jant çift değil tektir fiyat teki için 30 liradır

indirm kesinlikle yapılmıycaktır supra bh 50 - supra d ler ise 90 lira civarına satılıyordu. 30 lira çok makuldür.

(link)
(link)

3.ürün
amoeba sele borusu ve kelepçesi.
ürünü 2 hafta kullandım. çiziklerinden de belli oluyor. 27,2 kadrolar için uygundur. 32cm dir. sele kelepçesinin markasını bilmiyorum ama çok iyi sıkıştırıyor. ve kelepçe hiç kullanılmamıştır.
sele borusu ve kelepçesinin fiyatı 15 liradır.
pazarlık yoktur. tek tek satılmıycaktır.

(link)
(link)

4.ürün
amoeba sele borusu
ürün 2 ay kullanılmıştır. baya çiziği var ama yamuğu eziği bulunmamaktadır. 26,8 çapındadır. scott votlage lere ve dğer 26,8 lik kadrolara uymaktadır. uzunluğu 32cm dir.
fiyat: 10 liradır.
pazarlık payı yoktur.

(link)
(link)

5.ürün
specialized pedal
yaklaşık 5 ay kullandım herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. boşluğu yoktur bilyalıdır. biraz aşınma vardır sadece.
fiyat 15 liradır.
pazarlık yoktur.

(link)

6.ürün
shimano centerlock rotor.
2006 yazında mekanik firenle birlikte kutusuyla sıfır almıştım 6 ay kullandım daha sonra bisiklet değiştiği için hidroliğe geçmiştim ozamandan beri öylece durmakta.
fiyat 25 liradır.
pazarlık yoktur.

(link)
(link)

7.ürün
shimano alivio dan çıkma 1. ve 3. dişli ve koruma.
2006 yazında alınmıştır. 3.dişli ve koruma hiç kullanılmamıştır sıfırdır. 1. dişli ise 1 ay kadar kullanılmıştır.
fiyat 15liradır.
pazarlık yoktur.

(link)
(link)

8.ürün
uno 70mm xc gidon boynu.
25mm lik gidonlara uygundur. 1 yıl kullanılmıştır. herhangi bir sornu bulunmamaktadır.
fiyat 15 liradır
pazarlık yoktur.
(link)
(link)

bütün ürünlerde hiç bir sorun bulunmamaktadır.
hiç bir üründe pazarlık yoktur fiyat neyse odur. ürünleri satma nedenim öyle boş boş aylardır durmasıdır. hiç birini kullanmıyorum artık, bazıları ise sıfırdır hiç kullanmadım öylesine duruyorlar. satmamın asıl nedeni ise yurt dışına çıkmamdır. ben gittikten sonra annem anlamadığı için hepsini çöpe atabilir:D veya bi 2 sene daha ben gelinceye kadar bekliyebilir. fiyatları uygun bıraktımki çabucak satılsın. eğerki fiyat talebiniz olursa özelden ulaşın.
kargo karşı taraf ödemelidir. eğerki ptt den isterseniz, sele boruları- gidonboynu- vites kolu- pedal - rotor- dişliler için 3 lira fazladan göndermeniz gerekmektedir. jant için 5 lira fazladan göndermeniz gerekmektedir. ptt karşı taraf ödemeli kabul etmiyor.

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Ne yaptın Uğur:eek: jantlar harbiden kelepirmiş.Arkadaşlar aynısından bende kullanıyorum çok sağlam jantlar.Bence ihtiyacı olan hiç düşünmesin.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ilan günceldir

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ilan günceldir.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@emiryil

mesaj kutusnuz dolu.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ilan günceldir.

hakong

Üye
Tepki
0
acil çağrı bırakır mısınız 532 5124450 hakan

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
sram x-9 sol vites kolu rezervelidir. diğer ürünler için ilan günceldir.

feroden

Aktif Üye
Tepki
49
Merhaba.
Pedal alüminyum mu, plastik mi? Ve ağırlığı nedir?
Hoşçakal.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@feroden

pedal alüminyum ama pedal da bi çatlak var siz mesaj attıktan sonra gördm. ne yazıkki satamam zaten çöpe attım.

ilan günceldir

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
vites kolu satılmıştır. diğerleri için ilan günceldir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@by_fatih

specinin sitesinde specialized/alexrims p.disc diyor. yüksek ihtimalle supra serisi bişeydir. ve tahminen supra bh .