Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

www.eforbisiklet.com.tr - Neden güncellenmiyor?

Konu, 'Kron' kısmında M.A.Y. tarafından paylaşıldı.

1. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kron kullanıcısıyım. Üretici firma Efor bisiklet'in sitesine girdiğimde son güncel kataloğun 2009 yılına ait olduğunu görüyorum. Kron, ülkemizde yerli markalar arasında hatırı sayılır bir yere sahip. Kron'a göre daha az tercih edilen ve daha az bilinen Ümit Bisiklet bile her sene sitesini güncelliyor. Efor Bisiklet'in bu durumu hakkında bilgisi olan varmı?

2. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Sirkeci'deki mağazalarına daha önce uğrama fırsatı bulmuştum. Ellerinde gerçekten çok güzel kron marka bisikletler ve tüm bisiklet aksesuarları mevcut fakat ürünlerine ait güncel bir siteleri ne yazık ki yok. Sanırım siteleriyle sürekli ilgilenen birileri yok yada ilgilenmek istemiyor olabilirler.

M.A.Y. bunu beğendi.
  3. Mahsus Mahal

Mahsus Mahal Kıdemli Üye

Adı:
    Aydın Bez
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sirkecideki mağazalarına her gittiğimde gelecek ay güncellenecek, gelecek ay yeni modeller gelecek, mart ayında fuar var oraya gelin demelerinden bıktım usandım. Üstelik nedense 2009 model bisikletler vitrinde dura dura yenilenmeden 2012 model oldular!

M.A.Y. bunu beğendi.
  4. salim kurt

salim kurt Üye

Seviye:
    Karınları tok. nasılsa kendi satış kitlesinde rekabet edeni az. Kendini geliştirmeyen piyasadan silinir, bunun farkına geç varacaklar. Büyümeyi düşünmüyorlar galiba. Çoktan sedonayı geçmeleri gerekiyordu normalde.

M.A.Y. bunu beğendi.
  5. salim kurt

salim kurt Üye

Seviye:
    Logo güzel, isim güzel, modeller güzel, alıcısı memnun, sağlam bir reklamla kendilerini aşmaları gerekiyordu. hatta bence dünya capında bile marka değeri olabilirdi. ama türk milletinin genel sorunu sorumsuzluk bir başarı elde eder ve devamını gedirmez öyle kalırız. Kobi danışmanı falan baksınlar hakikaten sinir bozucu. Bu sektörde neden dünyayla rekabet edemeyelim ki. Yerli arabamız yok bari bisikletimiz olsun. Sedonayı bu konuda tebrik ediyorum devamını diliyorum.

M.A.Y. bunu beğendi.