Windows XP ya da 7

Samet Demirbaş

Daimi Üye
Tepki
86
Arkadaşlar elimde bulunan cd'ler çocukların oyunu sonucu kayıp :) Elinde windows XP ya da 7 (Lisanslı) bulunan forum dostları, bana kargolamak ister mi? Yardımlarınızı bekliyorum..

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Elinizdeki seri numarası her CD ile çalışmayacaktır. Windows 7'yi ise eğer sonradan satın almadıysanız, PC ile geldiyse o hiç çalışmayacaktır çünkü üreticiler Windows 7 CDsi göndermiyorlar. Sadece bir kurtarma CD'si gönderiyorlar.

Eğer elinizde faturanız varsa, zaten lisanslı ürün faturalandığı için Microsoft'la irtibata geçip, yardım alabilirsiniz.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Evet kargoyla gönderim olmasa bile indirme (download) şeklinde yardımcı olabilir Microsoft.

• Beğen
Tepkiler: Samet Demirbaş

Samet Demirbaş

Daimi Üye
Tepki
86
İhtiyacım olan, normal serialli çoğumuzun elinde bulunan cd'lerden.. :) Elimde bir lisanslı cd yoktu. Sadece arkadaşlarımızdan aldığımız format cdleriydi diyelim..

Tepki
7
Herhangi bir bilgisayarcıda lisanssız olarak bulabilirsin onu kurduktan sonra internette lisanssız yazılımı lisanslı yapan programlar var (xp için legal xp diye geçer 7 için windows 7 crack diye aratırsan bulabilirsin) onları kullan bence paranıda bisikletine yatır :D.