Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Windows altında zararsız Pardus '09 Kurulumu.(Videolu.)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mustafa Acar tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    PARDUS '09 Kurulumu

Evet arkadaşlar bu gün murat kardeşimin manevi gazı ile pardus '09 u indirip sanal olarak kurdum...Malum bu pardus milli bir yapıt olunca dedim bu milli servettir bunu korumak lazımdır..:)..
    Bu sebeple Windows içinde zararsız olarak pardus kurulumunu video ile anlatmaya çalıştım...İlk defa böyle bir uygula yaptığım için , hatalarımı yanlışlarımı söylerseniz hem ben doğrusunu öğrenirim hemde bu konuya ilgi gösterenler öğrenir..

Anlatığım şeklide kurulum yapanların resim müzik vs dosyalarının hiç biri zarar görmeyecektir.
    genede
    Bu işlemi yapan kişi kendi sorumludur,forum veya ben herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir..

Hade başlayalım..:)

Öncelikle Pardusu bir indirelim..: Pardus

Sonra bize lazım olan Vmware programını indirelim...
    Not: Vmware programı ücretli olup 30 günlük deneme sürümü indirilicektir.Bisikletforum illegal paylaşımları yasakladığı için Crack,serial vb işlemleri lütfen istemeyiniz...
    Vmware Programı

Programı indirmek için kayıt olmak zorunluymuş kısa bir kayıttan sonra Binary.exe adlı linke tıklanıp indirilebilir...
    Aynı ekran altında birde licence key var onuda bir yere kopyalamanız lazım gerekir..:)
    Bir ekran görüntüsü indirme için...

Eğer kurulumda lisans anahtraı (licence key) isterde resimde xxx yazan yerdeki yazıları girmeniz yeterli...
    Buda kurulumun anlatıldığı video:
    Anlatım videosu..

Görüntü 22 dk dır...

Not:

Videonun çekimi yüksek kalitede idi ama youtube,googlevideo,vimeo,imageshack.us,megaupload,dailymotion..gibi sitelerin hepsine denedim ..Dün resmen 4 saatimi sırf video uploada uğraştım..Sadece yahoya kayıt edebildim..Görüntü kalitesiz oldu..

Kaliteli video upload adresi bilen varsa yukarıda saydıklarım haricinde daha kalitelisini atabilirim..

Veya isteyen olursa 236 mb lık olan yüksek çözünürlüğü olan videoyu rapide veya diğer upload sitelerine atabilirm...

Uyarı: Bu anlatım ve hazırlanma her anlatımda olduğu gibi emek sarf edilmiştir...
    Tamamiyle kendi anlatımım olan bu konuyu paylaşırken lütfen alıntıdır ibaresini ekleyelim..

2. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşlar anlatımda sorun kalmasın diye daha kaliteli olan videoyu rapide yükledim...
    Rapidshare Download.(Büyük boyut)

Boyut: 191 MB
    Çözünürlük: 1280x800 boyutundadır.
    Dosya türü: avi Formatındadır...

Moderatörlerden ricam konuya linkde eklenirse bütünlük bozulmaz..

İyi Forumlar....

3. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    peki windowsta çalışan tüm oyun program vs bundada çalışıcakmı acaba.?