Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Windows 7 Ultimate Kullananlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Onur Kahraman tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    windows'un son çıkardığı işletim sistemi windows 7 kullanan varmı aramızda.ben bu akşam yükledim.çok hızlı bir sistem.eksik yanları ekran kartım 512 olduğu için ati radeon 9200 serisi,ekran kartım desteklemedi.şeffaf özellik sorunuda var.açıkcası pek iyi bulmadım.en kısa zamanda dede yadigarı xpye geri dönücem.çok karışık bir sistem,bambaşka menü.

iskender şerit bunu beğendi.
  2. Pwnography!

Pwnography! Yeni Üye

Yaklaşık 2-3 aydır W7 Ultimate x64 kullanıyorum oyun oynamak için.. Bundan önce Vista x64 kullanıyordum.. Açılış ve kapanış vistaya göre daha hızlı ancak genel kullanımda vista daha hızlı gibi geliyor.. Ancak bir problem yaşamadım, menüye alışmak zaman alsa da alıştıktan sonra çok kullanışsız olduğu söylenemez.. Güvenlik konusunda W7 gayet iyi bu yüzden Vista'ya geri dönmeyi düşünmüyorum..

Yakup EŞLİK ve Onur Kahraman bunu beğendi.
  3. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    birkaç aydır kullanıyordum. ses kartlarındaki line-in girişinde yaşanan gecikme problemi yüzünden xp'ye geri döndüm. çok araştırdım ama pek çok kişi bu dandik sorunu aşamamış... asio sürücüleri ile de uyumsuz çalışıyor, bu yüzden cubase, reason, guitar pro gibi müzik yazılımlarından tam verim alamıyorum. sanırım yamaları beklemek lazım... bunun haricinde oldukça stabil ve hoş bir işletim sistemi...

4. Mahmut Can Kaymaz

Mahmut Can Kaymaz Kıdemli Üye

Seviye:
    tüm driverleri kendi yüklüo ya sorun çıkmaması lazım sorunlarıda sağ tıklayıp uyumluluk sorunu giderden hallediorum ztn

5. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Temalar çok parlak ve çok göz yoruyor. Ne yaptıysam bir türlü renk değiştiremedim.

Bir de; diğer kullanıcılarda programlar düzgün çalışmıyor. Mesela explorer'ı bile açamadım. Masaüstü araçları çalışmıyor. Kullanıcıları yönetici yaptım, buna rağmen sorun oldu.

Görsellik ve hız olarak iyi...

64bit sürümünü kullanıyorum. Dolayısıyla 32bit yazılımların bazılarında (XP mode'da çalıştırmama rağmen) sorun çıkarıyor.

Kısacası: SP1'i bekleyeceğiz sanırım :)

6. herbil

herbil Kıdemli Üye

Seviye:
    4-5 aydır windows 7 ultimate kullanıyorum, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bilgisayarda ne var ne yok tanıdı, driver sorunu yok. Onboard ekran kartı olmasına rağmen görsel olarak sıkıntı yaşamadım. Temaları muhteşem.
    Kurulum sırasında neredeyse hiç bir şey sormuyor size ve 15-20 dk gibi sürede kurup kullanıma hazır hale getirebiliyor.
    Benim tek sıkıntım KLASİK BAŞLAT MENÜSÜNÜN OLMAYIŞI . Bunun yolunu bilen varsa paylaşırsa iyi olur.

Efrahim ÖZCAN bunu beğendi.
  7. Erkin B. KAYA

Erkin B. KAYA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende yeni kullanmaya başladım şuanlık hiç bir sorun yok. :)

8. Erol KOLAS

Erol KOLAS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    xp gayet yeterli benim için, her tür işimi görüyor, donanıma göre bilgisayarımı üzmüyor, fazla abartısı, süsü - püsü yok. Mutlu mesut kullanıyorum halen ve kullanmaya devam edeceğim. Yarım çuval paradır şimdi o win 7.

9. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Atom işlemcili netbook bilgisayarımda kısa süre denemek için kullanmıştım.Orjinal sürüm olmadığı için xp ye dönmek zorunda kaldım.Ama şunu diyebilirim xp den daha verimli çalışıyor,ben sorun yaşamadım,çok beğendim...

10. serisonu

serisonu Forum Bağımlısı

Seviye:
    1 hafta içinde sanırım 7 8 kere kurdum.
    hp laptopumun parmak izi okuyucusunu ve dokunmatik tuşlarını çalıştıramıyorum.
    webcam ide halledebilmiş değilim.
    bütün driverleri kurulum sonrasında otomatik buldu ama zaten sitede vardı her biri.
    hızlımı eh hızlı gibi ama bir sürü hatası var sp lerler yada yamalarla daha iyi olacaktır.
    x64 kullanıyorum temel programlar yada kullandığım programlar için herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

11. yiğit_kara26

yiğit_kara26 Forum Demirbaşı

Seviye:
    xp en kralı valla :D vistada kullandım vista hızlı ama xp en konforlusu windows 7 sürümü kullanan bi kaç kişi tanıyorum hiç biri memnun deil keşke visata hızında xp olsa gerçi xp de yeterince hızlı

12. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    7 bende kullanıyorum ama bir sorunla karşılaşmadım daha.Menülere alışmak ilk başta biraz zaman alıyor ancak daha sonra gerçekten kullanışlı olduklarını anlıyorsunuz ve xp'den sonra oldukça hızlı geldi bana.