Winamp radyo özelliği

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
winamp radyo özelliğinin nasıl kullanılacağını bir türlü bulamadım.bilen varsa ve yardım ederse çok sevinirim
teşekkürler;)

Scudo

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
(link)

Sol taraftan Programı yükle kısmına tıklayıp bilgisayarınıza indirin. Sonrada yükleyiniz. Ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sonra msn kişi iletinizin ucunda küçük bi ok var ona tıklayınca Ne dinliyorum özelliğini aç komutunu aktifleyin. Ve çalışacaktır. Eğerki çalışmıyorsa bilgisayarınızda sorun var. Eski mesajınızıda hatırlıorum.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

• Beğen
Tepkiler: Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
@MaNiaC_oF_BiKe

yanlış anlamıssın arkadaş msn de winampta ne dinledigini gostermek istmiyor arkadaş winampta radyo admınlıgı nasıl yapılıyo onu soruyo bende cok merak etmısımdır bazı sıtelerde resımlı bıseler gormustum ama anlamadım bu topıcı merakla takip edecegim

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
@MaNiaC_oF_BiKe

yanlış anlamıssın arkadaş msn de winampta ne dinledigini gostermek istmiyor arkadaş winampta radyo admınlıgı nasıl yapılıyo onu soruyo bende cok merak etmısımdır bazı sıtelerde resımlı bıseler gormustum ama anlamadım bu topıcı merakla takip edecegim

ikinizde yanlış anlamışsınız arkadaşlar.ben winampten radyo dinlemek istiyorum.bunu sormuştum sizlere

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
media library'de online services de shoutcast radio var oradan dinleyebilirsin, Türk radyoları da olması lazım, taglar üzerinden ya da arama ile istediğine ulaşabilirsin;)
ayrıyetten internetten istediğin radyonun sitesinden canlı müzik yapan sitelerden listen.pls uzantılı dosyayı açarsan direkt olarak winamp üzerinden dinleyebilirsin...

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Kısaca ben genelde burdan dinliyorum,hiç bir ayara gerek yok.

resimli ...

1-Winamp modern skın de yukarıda ki menüden view seçeneginden media library işaretleyiniz.

(link)

2-Önünüze media library penceresi gelicek sağ tarafdan shoutcast radıo seçeneğini tıklayın ve aşağıdan refresh ...radyolar pencerede görünücektir.

(link)

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Böyle iyi bi açıklamadan daha iyisini bulamazsınız :)

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
@Önder

media library'de online services de shoutcast radio var oradan dinleyebilirsin, Türk radyoları da olması lazım, taglar üzerinden ya da arama ile istediğine ulaşabilirsin
ayrıyetten internetten istediğin radyonun sitesinden canlı müzik yapan sitelerden listen.pls uzantılı dosyayı açarsan direkt olarak winamp üzerinden dinleyebilirsin...

Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
hepinize tşk bendee winampın bu özelliğini bilmiyodum öğrendim çok sağolun