Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Wikiloc rota ve performans paylaşımı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında illgnsyyz tarafından paylaşıldı.

1. illgnsyyz

illgnsyyz Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 4 hafta önce benim emektarı temizledim çalışır hale getirdim, hergün pedallamaya çalışıyorum. Gelişimimi görmek ve rotaları tutmak için Wikiloc kullanmaya başladım. Fakat farkettim ki pek kullanan yok. Program temel olarak İOS ve android telefonlarda çalışıyor. kaydettiğiniz rotayı doğrudan Google Earth üzerinde gösteriyor.(herhangi bağlantıya gerek kalmadan senkronize edilmiş hesaplar kendi kendine yapıyor) İsterseniz rotayı yayınlayıp herkesle paylaşabiliyorsunuz ki bence en büyük özelliği bu. Kayıtlı rotaları indirip siz de aynı rotayı takip edebiliyorsunuz. Senelik üyelik 3-4 lira civarı ömür boyu üyelik 10 lira civarı. Sunduğu özellikler yanında 10 lira hiçbir bisikletciye fazla gelmeyecektir tahmin ediyorum.
    Bir wikiloc birliği başlatıp beğendiğimiz rotalaı yayınlasak, tüm bisikletciler güzel rotalara kolay ulaşım sağlasa. Hatta daha iyisi performans değerlendirmesi için yapılabilir. malesef her zaman bir arkadaşla pedallanamayabiliyor fakat wikiloc sayesinde kaydedilmiş rotalarda diğer kullanıcılarla performans karşılaştırması yapabiliriz.
    İlgilenen arkadaşlar ufaktan bir göz atarsa programa belki böyle bir topluluk başlatabiliriz. sitesi tr.wikiloc.com telefon yazılımına İOS ve play store dan ulaşabilirsiniz

E-mr-E bunu beğendi.
  2. illgnsyyz

illgnsyyz Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    pek kimse sıcak bekmedi sanırım. hiç kullanan da mı yok hali hazırda kullananlar toplaşalım bari.

Okan Can ve SEL PER bunu beğendi.