Whistle Tonkawa w2x kadro

Pento

Üye
Tepki
14
(link)

(link) (link)

(link) (link)

(link) (link)

(link)

buda kadronun ılk sahıbının lınkı ordanda bakabılırsınız kadronun seklıne.Kadro s olcu,uzerınde cane creek furs takımı sele kelepcesı yok zaten bızede oyle gelmıstı.Ilgılenenler ıcın daha detaylı resımler ceker yollarım msn=cihatdur@hotmail.com
FIYAT=700 TL . not=Kargo alıcıya aıttır.

Scudo

madaxe

Forum Demirbaşı
Tepki
147
Kadronun ağırlığınıda yazarsan alıcı arkadaşlara daha kolaylık olabilir. İyi satışlar...

Pento

Üye
Tepki
14
Uyarın ıcın tesekkurler Kemal abı;kadro furs haric fren pıvotları ve suluk vıdaları ıle 1407gr gelmektedır.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
Şimdi S M L ölçüler kadroya ve markaya göre değişiyor siz çizilen yeri metre ile ölçün kadro boyu ortaya çıksın.Orta göbek orta noktasından sele borusu girişine kadar.
(link)

Pento

Üye
Tepki
14
fabrıka verılerı; Tonkawa ve arawak aynı geometrılere sahıp

(link)

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Cok güzel kadro, hayran kaldim acilara... Whistle beni zaten hep heycanlanmistir... insallah alan hakkini verir ve güzel bir makina toplar...

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Yahu böyle yorum yazmak yasak ama; millet çıldırmış. Bu fiyata bu kadro satılmaz mı? Çalışıyor olsam ben alıp toplamıştım şimdiye...

Arkadaşlar Pento kullanıcı isimli arkadaşı tanımam, bir alışverişim de yoktur ama gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz...

eniskaratut

Forum Demirbaşı
Tepki
159
bende 2009 whistle arawak kullanıyorum gerçekten süper bir kadro..bu fiyata kaçmıyacak bir kadro...

Pento

Üye
Tepki
14
Teşekkür ederim harkese gercekten kacırılmayak bır kadro.Bu arada ilan gunceldır:eek: