Whistle bayileri ve internet alışverişi

Tepki
0
whistle marka bisiklet nerede bulabilirm? yaptığım küçük araştırmada, en azından net üzerinden sadece erdoğanlar bisiklette bulabildiğim, whistle dahil hiç bir bisiklet ellerinde kalmamış. başka bir yer bilen var mı?
bisikletini %99 asfaltta kullanacak birine trek 7.5fx mi, whistler 610 mu tavsiye edersiniz?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
tüm bianchi bayileri aynı zamanda whistle bayisidir.gidip sorarsanız getirtebilirler(firmanın elinde varsa).ben whistle'ı tavsiye ederim bu ikisinden,miwok 614 kullanıcısıyım,hiçbir sorunum yok,tek problemi miwok kadrolar biraz ağırdır.2 kg civarı.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
istanbul sirkeci de bıanchı bayisinde gecenlerde gördüm eğer istanbulda oturmuyorsan kargo ile temin edebilirsin

seyithan

Üye
Tepki
2
arkadaşlar whistle'ın resmi interbet sitesini bilen varmı?googlede aradım ama bulunmuyor.paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

seyithan

Üye
Tepki
2
@nuriaktürk

en sonunda ulaştım adrese.dostum çok teşekkürederim.

Tepki
38
izmir sarda bisiklette sordum wistle 723 750ytl ye peşin.614 daha iyi bir model mi?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar whistle bisikletlerin fyatlarını YTL cinsinden nerede bulabilirim.birde daha önce konu açılmış ama balıkesire en yakın satıcısını nereden bulabilirim...

Tepki
41
(link) sitesinden ingilizce seçilebiliyor fakat direkt ingilizce sitesine girmek isterseniz (link) adresini kullanabilirsiniz.

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
whıstle=atala=bianci hepsi bianci nin firması ve manisa bianci tesislerinde toplanıo
(link) ten atalalara bakabilirsin.italyancadır.ama anlarsın fiatlar euro cinsinden.servis imkanı olarak ii diyebilirim bianci türkiye de yaygın.

• Beğen

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
valla seda bisiklette satılıyor diye hatırlıyorum. Seda bisiklette sade Whistle kadrolarıda satılıyor :)

• Beğen