Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Whistle Modoc Kadro Set

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar, kadro seti geçtiğimiz yaz forumdan bir arkadaştan satın almıştım, diğer parçaları da alıp yol bisikleti toplamayı planlıyordum.
    Ancak şu aralar daha çok uzun turlar yapmak istediğimden yol bisikleti toplamaktan vazgeçtim. Bu seti de satın aldım ancak hiç kullanmadım diğer ekipmanlar olmadığından.

Satın aldığım şekilde, S boy Whistle Modoc Kadro, Karbon Maşa, Sele Borusu, Sele Kelepçesi, Furş Takımı ile birlikte satacağım.

48-50 cm kadro boyu üst boru uzunluğu 51.5cm
    Sıradan 48 kadrolardan büyük 50-52 kadroboyuna denk bir kadrodur.
    Kadroyu kullanan arkadaşın boyu 1.68 dir, sanırsam 1.65-1.75 boy aralığı için uygun bir kadrodur.

Kadro 1.500-2.000 km kadar hobi amaçlı kullanılmıştır. Bol miktarda fotoğraf çektim, inceleyebilirsiniz.
    Kadro da, fren-aynakol-lastikler gibi hareketli parçaların takıldığı kısımlar da ufak boya atmaları vardır(fotolarda görünüyor), ancak hepsi üzerine parça takılacak bölgelerde ve frenler-lastikler takılıp bisiklet yürür hale geldiğinde görünmeyen bölgedeler.

Sorunsuz bir kadro settir. Bisiklet 105 set ile 8.6 kg gibi bir ağırlığa ulaşmaktadır.

Kadro set için her şey dahil istediğim fiyat 350 TL dir.
    Sanalpazar ilanı açabilirim, taksitli bir şekil de satın alabilirsiniz, ancak sitenin keseceği ufak miktarda bir komisyonu fiyata eklemek durumunda kalırım.
    Şehir dışına sorunsuz bir şekil de kargolayabilirim, sorun olmaz. Sanalpazar üzerinden satın alırsanız kargo ücreti yaklaşık 6.5 tl tutacaktır.

**Ortlieb marka çantalar ile, Tubus marka ön bagaj ile, Tur için kullanılabilecek MTB kadrolar ile takas olabilir.

2. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Günceldir..

3. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İlan günceldir arkadaşlar