Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Whistle Miwork 1160 D seçim (yardım)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Çabuk tarafından paylaşıldı.

1. Onur Çabuk

Onur Çabuk Üye

Seviye:
    Öncelikle Merhaba Forumda yeni sayılırım bu hafta içinde yazı yazmaya başladım forumda

Ben daha öncede 1000-1600 Tl ye alınacak bisiklet diye bir konu açmıştım

Bianchi Mega Whistle Miwork 1160 D ve Salcano NG 030 X7 yi karşılaştırmıştım

Şimdi kararımı vermek üzereyim ve Whistle alıcam büyük ihtimalle ancak bu modelde aklıma yatmayan bir şeyler.
    Aslın bu model değilde whistle ın tüm modellerinde olan bir sorun galiba Whistle lar biraz ağır kalıyor hızlanamıyor lastikleri kalın falan demişlerdi bu sorun benim alacağım Miwork 1160 D modelinde varmı? Aslında pek Sorun olmaz diye düşünüyorum fazla ağır değilim yaklaşık 65 kiloyum ( yaşıma göre doğal yaşım 14) boyum 176 ve bacak kaslarımda gayet gelişmiş (55 metreyi 5.25 sn de koşuyorum koşu çalışmalarında ) Ve bisikleti de genel olarak asfalt yolda kullanacağım Bu bisiklet beni zorlar mı sizce?

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Whistle Miwok 1160D bence fiyat X performans olarak piyasadaki en iyi bisiklet. Whistle'ların biraz ağır hızlanmasının sebebi üzerindeki 2,10 luk lastikler. Ama bu lastikleri piyasadaki hangi bisiklete takarsan tak bisikleti ağırlaştıracaklardır. Tabii senin kilon oldukça az, bu yüzden bisiklete 1,50 lik herhangi bir lastik takarsan bisikletinde müthiş bir hızlanma farkı ve rahatlama elde edersin. Bu bisiklet seni zorlamaz.

3. Onur Çabuk

Onur Çabuk Üye

Seviye:
    teşekkür ederim içimi rahatlattın artık yazın miwok u ma kavuşurum rahatça (ama yinede araştırma yapalım )

4. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Whistle Miwok en iyi seçim olucaktır bence :)

5. Berkhan Bayraktar

Berkhan Bayraktar Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    55 metreyi 5,25 saniyede koşuyorsun demek? 100 metreye tamamlasan Usain Bolt'un rekorunu kıracakmışsın.

mustafa apçin bunu beğendi.
  6. Onur Çabuk

Onur Çabuk Üye

Seviye:
    biraz zor o başlangıç koşusu yaptıkan sonra elli metre sınır oluyor :D