Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

whistle miwok 1161 D (velespeti)

Konu, 'Whistle' kısmında çağın onat tarafından paylaşıldı.

1. çağın onat

çağın onat Aktif Üye

Seviye:
    Uzun yıllardır yapmak istediğim ama dün'e kadar yapamadığım bisiklet sporuna WHİSTLE MİWOK 1161 D ile başladım. Hem fiyat, hem teknik donanım açısından beni tatmin etmiş olmasına rağmen aklımda ilerisi için yenilemeye ne kadar cevap verir bilmiyorum. Satın aldığım yer çok fazla yenileme yapamayacağımı söyleselerde orada gördüğüm whistle'ın yeni getirdiği carbon kadroyu görünce ve satıcının eğer almayı düşünürsem eski kadromu alıp onu uygun bir fiyata (500tl civarı) verebileceğini söylemesinden sonra hem markaya hemde satıcıya güvenim arttı. Scott, marin ve whistle arasında kalmama rağmen whistle ı görünce almaya karar verdim. Marin de çok güzeldi ama fiyatı biraz pahalıydı. neyse kaptırdım özür dilerim.
    Sizlere sormak istediğim konu, whistle ları modifiye etmek ne kadar zordur?, aldığım bisiklet sizce normal bir binici için iyi bir seçim mi? Teşekkür ederim.

2. ali bayrak

ali bayrak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    arkadaşlar bende whistle alacağım ve forumda gezdim whistle kullanan sayısı ve bilgi çok az

3. Ali Aktürk

Ali Aktürk Aktif Üye

Seviye:
    Sorunun cevabını ben de merak ediyorum.Bakalım onur üyelerimiz ve diğer tecrübeli ustalarımız ne diyecekler?

4. Deniz Ali

Deniz Ali Üye

Seviye:
    bana güzel bir maşa al demişlerdi herşeyden önce...

5. Emir Tetiklitop

Emir Tetiklitop Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Arkadaşlar ben sizin sorularınızı cevaplıyayım bisiklet konusunda o kadarda prof deilim ama belli bir geçmişimiz var :D Whistle 1162 D sahibiyim sizede tavsiye ederim.Emin olun en azından kafanız rahat edecek fren süspansiyon hız ve tırmanmada tatmın edıcı özellikle fren mesafesı cok tatmınkar ayrıca kadrosu saglam ve hafıf ama tabıkı arka arttırıcı bıraz daha ıyı olablrdı shımano acera galıba 3. seviye olması lazım