Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Whistle Miwok 1052V veya Ayarında Bisiklet Arıyorum.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Umut.AVCI tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Umut.AVCI

Umut.AVCI Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Merhaba herkese iyi günler, başlıkta da belirttiğim gibi özellikle Miwok 1052V olursa aksesuarsız, masrafsız kargo ücretini karşılayarak almak isterim. Fiyat olarak üst sınırım 600TL kargoyu da karşılayacağım için bu limitin üstüne çıkamam.

Bunlar dışında aradığım çok büyük özellikler yok,
    Disk frenin bakımıyla uğraşamam hem vaktim yok hem de bulunduğum yerde bu tipte parçalarda usta olan tamirci yok. O yüzden bana masraf çıkartmaması açısından V frenli olursa hatta V fren destekli kadro olupta fren setsiz olsa dahi kabulümdür.
    Maşanın gidondan kilitli olması tercihim. Bakım maliyeti düşük olan herhangi bir model olabilir. 1052V' deki maşa tam aradığım gibi mesela.
    Bunlar dışında giriş veya alt seviye vites ve dişli seti olmasını istemiyorum orta seviye bir şeyler olsa kabulümdür.
    Elcik, boynuz, sele, sele borusu gibi parçaların hiçbir önemi yok fi tarihinden kalma parçalar olabilir.
    Kadroda kırık, kaynaklı ya da çatlak olmadığı sürece sorun yok. Çizikler her bisiklette vardır derin çizikte olsa kabulümdür yeter ki üzeri kapatılmamış olsun. Küflü paslı ya da kadro üzerine sonradan etiket yapıştırılmış boya atılmış parçalara bulaşmak istemiyorum.
    Jant seti ve lastiklerle ilgili hiçbir fikrim yok, yine 1052V' deki gibi olması beni mutlu eder çok ayrıntıya girmeden alıp direk binmek istiyorum.

Önceki NG650 bisikletimle kaza dolayısıyla veda etmek zorunda kaldım. Ancak kendimi toparlayabildim şu anda giriş seviyesi çift amortisörlü bir bisikletim var ve beni yoruyor. Akşam turları yapıp bisikleti hem iş hem eğlence amaçlı sürekli kullanıyorum. Yağmurda sürmüyorum. Sabah işe giderim akşam eve gelirim gün içerisinde uzak mesafeler olursa giderim yakına yürüyerek giderim. O yüzden çok fazla ayrıntıya ya da ağırlığa takılmıyorum. Özellikle 1052V tam aradığım ama şu son zamanlarda artık bulmaktan umudumu yitirdiğim bir model. Gören duyan bilen satmak isteyen varsa anlaşıp almak isterim. Herkese iyi günler.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Merida matts 20 V düşünürseniz iletişime geçelim.

3. Umut.AVCI

Umut.AVCI Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Gidondan kilitli maşaya sahipse Matts 20V düşünebilirim.

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Maşadan kilit mevcut. Dilerseniz detaylı fotoğraflar gönderebilirim whatsapp üzerinden. İnternetten özelliklerine bakabilirsiniz. Yalnız fiyat olarak 700 tl düşünüyorum. Bir kaç parça da hediyem olacak. :)

5. Umut.AVCI

Umut.AVCI Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    700TL fiyata çıkmam imkansız. Whistle'nin belirttiğim fiyatları dahi 400 bilemediniz 450TL zaten ki 1052V'ler 2010 model bisikletler sizinkisi görece yeni. O fiyata çıkabilecek olsam yine NG650 alırdım kötü falan idare ederdim ama bu defa sıfıra paramı gömmek istemiyorum. Başıma gelenlerden sonra üst limiti zorlayıpta alamam. 600TL' nin ne kadar altında alırsam benim için iyi. Aksesuarlarım zaten var bana dediğim şekilde yürürde sıkıntı çıkartmayacak kozmetik yönden çiziği olan bir bisiklet lazım.

6. Umut.AVCI

Umut.AVCI Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    İlk mesajımdaki aradıklarım ışığında Salcano Astro modelleri özellikle Astro 270SV'ler de olabilir. Uygun fiyata bırakmak isteyen olursa iletişim kurabilirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.