Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Whistle miwok 1052d hİdrolİk dİsk frenlİ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında divemasteronur tarafından paylaşıldı.

1. divemasteronur

divemasteronur Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar forumunuza yeni üye olmadım ama epey zamandır zamanım olmadığından katılamıyordum.Şuan bir bisiklet almak istiyorum aşağıdaki marka ve model konusunda bilgi verirmisiniz?

WHISTLE MIWOK 1052D HİDROLİK DİSK FRENLİ
    bu bikletin sıfırı ve 2. el fiyatı ne olursa alınıp kullanılması uygun olur bilgilendirenlere çok teşkler ediyorum şimdiden.Saygılar..

2. bahtiyar közen

bahtiyar közen Bisikletkolik

Adı:
    Bahtiyar Közen
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ağır olabilir

3. Umut Kılınç

Umut Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    Google da aradım 0 satan bayi bulamadım 2.el satan bir sitede 2011 model v frenli kırmızı-gri renklisini gördüm yakıyo:cheer:güzele benziyor.2.el 600 tl yi ama haziran ilanıydı.Şu aralar hem sezon sonu hemde 2013 modeller çıkacağı için ucuzlamıştır bence biraz daha araştır hemen sazan gibi bir dükkana bağlı kalma.Beni çok pis kazıkladılar :River-102

divemasteronur bunu beğendi.
  4. divemasteronur

divemasteronur Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bende birinden alayım dedim devlette çalışıyorum zaten hani çok bi zamanımda olmuyor ama bi yandada almak boş vakitlerimde denize dalışa uzak kaldığımda kullanmak istiyorum.Hani nefesli dalış için form tutarım en azından :) ama her sektörde 2.el piyasası biraz araştırmadan girmek zor zira kazıklanmak çok basit sizin başınızada geldiği gibi :) Ama ben sabırlıyımdır takipteyim ;)