Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi whistle mivok 1053 v-modified

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Cihan ÜRÜT tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar,

Yaklaşık 6 ay önce aldığım whistle mivok 1053 v bisikletimi daha üst seviyeye geçtiğimden satıyorum. Bisiklet kesinlikle yarış görmemekle beraber, araziye 2 yada 3 kez girmiştir. Toplamda en fazla 600 700 km. asfaltta kullanılmıştır.

Bunun yanında bisikletin orjinalinde bulunan bazı parçalar daha iyileri ile değiştirilmiştir.

siyah jantları beyaz alexrims dc 19 ile değiştirilmiş, değiştirirken de kırmızı tel başı takılmıştır. isterseniz yanında eski siyah jantlarını da ücretsiz veririm.
    tourney serisi olan ön aktarıcısı seriyi tamamlamak için acera ile değiştirilmiştir.
    vites-fren kolları bir üst seviye takılmıştır.
    lastikler cst yol lastiğidir.
    elcikler setlazın en rahat elcikleridir.
    Fren ve vites tellerinin kablolar haricinde açıkta kalan yerlerine plastik borular geçirilip ömrü uzatılmıştır.
    Baradine kartuşlu fren pabuçları takılmıştır.

satış aşamasında spd pedallar sedaona pompa ve suluk alınacaktır.
    hiç çiziksiz sıfır ayarında barendler ve zefal suluk kafesi yanında verilecektir.

Halen daha garantisi devam etmektedir. Ve ilk 2 bakımı servis garantisi dahilinde yaptırılmıştır.

Resimlerde görüldüğü üzere çiziksiz, sorunsuz, yağ gibi akan sürüşü çok keyifli bir bisiklettir.

Zamanında 650 TL ye aldığım masraflarla birlikte bana 800TL ye mâl olan bu bisikletin fiyatı ise pazarlıksız 500 tl dir. Eğer Bursadaysanız, ihtiyacım olan parçaları bisikletçiden kredi kartınızla bana alırsınız sonra siz taksit halinde bankanıza ödersiniz. Bursalı arkadaşlara ödeme de böyle bir kolaylık yapabilirim.

Kargo alıcıdan olmak üzere tüm türkiyeye gönderilir.

Cep : 0531 932 66 16

RESİMLERE TIKLAYINIZ...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.