Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Whistle Crow Xenon hakkında yardım :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında okanerdal333 tarafından paylaşıldı.

1. okanerdal333

okanerdal333 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba değerli bisiklet severler sizden bir konuda yardım isteyecektim whistle crow xenon yol bisikleti almaya karar verdim kullanan arkadaşlar varsa bana bu bisiklet hakkında bilgi verebilirlermi ayrıca bisikletlerinde campagnolo vites olan birisi bana bu vites sisteminin nasıl olduğunu söylüyebilirmi daha önce hiç kullanmadımda ... siz değerli forum üyelerinden yardım bekliyorum bisikleti yarın sipariş vereceğim. Doğru bir kararmı yanlış bir kararmı verdim öğrenmek istiyorum...

Hepinize hayırlı akşamlar...

2. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam crow xenon iyi hoş ta ödeyeceğiniz fiyat ne kadar ?
    3000 lira civarına çıkacaksanız ne bileyim trek in cannondale in 105 donanım ayarında alimunyum kadro bisikletleri var.. Ağırlık konusunda başarılılar birde kadro geometrilerinin başarıları tartışılmaz..
    Cannondale cad 10 trek 2.3 ve 2.1 e bakın..derim şahsi fikrimdir..

okanerdal333 bunu beğendi.
  3. okanerdal333

okanerdal333 Yeni Üye

Seviye:
    ödeyeceğim fiyat 2300 tldir ahmet bey beni cezbeden yanı bu bisikletin full karbon olması campagnoloya herkes iyi diyor demekki orada sıkıntı yok şimdi kafam kadro geometrisine takıldı bir sorun yaşarmıyım bu bisiklette okonuda sizce ?

4. Ahmet Gümüş

Ahmet Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    Geometri konusunda bilgi verilmemiş..Yada ben internet sitesinde bulamadım..
    Geçen günlerde decatlonda btwin facet marka karbon gövdeli full 105 donanımlı bir yol bisikleti vardı..Fiyat 3000 liraydı meraktan internetten araştım..
    Kullanıcı yorumları pozitif..Bisikletin görüntüsüde çekiciydi.. Ağırlık 8,7 kg olduğunu buldum..
    Sonra Kendimde yakın zamanda almayı plandığım cannondale caad 10 ve trek 2.1 marka bisikletlerin ağırlığının 8,9 ve 9 kg ağırlığında olduğunu araştırdım..
    Karşılaştırmaya başladığımda bu verdiğim iki marka bu bisiklete göre ağır basmaya başladı..Sonuçta bu yol bisikleti işini amatör olarak yapıyorum..Sağlamlık bir artı ve popüler bir marka olması bisikletin ikinci el durumundada avantaj yaratacağı aşikar.. Aradaki ağırlık farkı benim için önemsenmeyecek bir fark..
    Bu crow xenonun üzerindeki jant takımının ağırlığının fazla olduğunu düşünüyorum..Bu anlattığım hikayedeki ağırlık konusuna benzettim bu bisikletide..Düşük donanım ama dünya markası olayı daha mantıklı gibi geliyor bana..Benim düşüncelerim bu yönde belki daha tecrübeli arkadaşlar yorumda bulunur.. CANNONDALE CAAD 8 Trek 1.5 bütçeyi biraz daha büyütürseniz CANNONDALE CAAD 10 trek 2.1 .. CORRATEC DOLOMITI 105 olabilir..Yineda kanınız kaynarsa bir araştırın derim..

5. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Yan ürün FASON ürün yerine git FOCUS al derim ben :) focus kadro olsun saglamdir hemde Alman malidir dikkatini cekerim ;)

Tolga.Yuzuncu bunu beğendi.