Whıstle-Carraro-Sedona Karşılaştırması

Sizce hangisi ?

• Toplam katılım
    144

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Sedonadaki kalite carraroda varmı sizce :D:D:D şaka yapmayın lütfen citti olun carraronun bu kadar ucuz olması pazara yenı giriş yapmasıdır.Örneğin:435 daytonamı ney var full deore diyorlar race kadroların bazılarınada full deore dıyorlar yalan göbeklerine bakın bisikletlerin deoremı yazıyor başka bir şey mı yazıyor :D bu verdiğim örnek için tek bir carraroya değil 5-6 carraroya baktım ben yanı bir 741 in kalıtesı ile daytonanın kalıtesi tartişılmaz :D

Scudo

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
seninde dediğin gibi ucuz olması sebebi piyasaya yeni giriş yapmasıdır. Yani ederinin altında olduğunu sende kabul ediyosun, ki böyle bi durumda en avantajlı gene carraro olmuyor mu ?

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@ozic

Sedona gibi kalıtesinı kanıtlamış bir marka ile karşılaştırma yapıyorsunuz ve carraro tabikide daha iyi diyorsunuz benım güldüğüm nokta o tabikide üzerındekı dere parçalar gore carraro daha avantajlı duruyor fakat full deore dedıklerı bısıkletlerın göbeklerı deore değil ve neredeyse üzerindeki çekiş sistemi ve fren takımları nın parasına bisiklet satıyorlar kadronun güvenliğide endişelendriyor

Burak YAVRU

Aktif Üye
Tepki
87
Bence bi Carraroyu araştırın kalite olarak. (link) girin bakın firmaya ondan sonra sedonayla kaşılaştırın farkı anlayacaksınız hangisi daha kaliteli hangisi daha köklü ;)

• Beğen
Tepkiler: Hazar Berkay

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
geçende 435 daytona v fren olanlarına bindim kım nederse desın sürüş rahatlığı ve akıcılık eskı ümitim ile aynıydı

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@Burak YAVRU

Beni en çok rahatsız eden de bu, tıpkı (link) adresinde www.bianchi.com.tr'nin esamesinin okunmadığı gibi, sizin verdiğiniz adreste de Türkiye'nin T'si geçmiyor;
(link)

Şimdi bizim Türkiye'de satın aldıklarımız gerçekten Carraro mu? Yoksa Carraro ama Türkiye özel versiyonu falan mı? Çünkü bazı modellerin, hatta Türkiye'deki çoğu modelin nette olmadığından falan bahsetmişti bir kaç arkadaş yanılmıyorsam.

Burak YAVRU

Aktif Üye
Tepki
87
@HaliliOzturk

Sitedeki modellere bakarsanız anlarsınız Türkiyedekilerle İtalyadakilerin aynı model olduklarını(1050 li modeller hariç onlar burada toplanan bisikletler).

• Beğen

Burak YAVRU

Aktif Üye
Tepki
87
@ozic

Ben size denettireyim benim bisikleti binin kendiniz karar verin. Sedonaya ulaşmak çok zor değil zaten onu her yerde denersiniz.

• Beğen

mrmess

Üye
Tepki
1
Uzun araştırmalardan sonra Carraro 435 V aldım memnunum yaptığım seçimden almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim...

Tepki
42
@HaliliOzturk

Eğer resmi sitesinde yazan modeli bulursan neden gerçek carraro olmasın ? Ben Carraro bulucam diye taa İzmir'den getirttirdim 475 J Race modelini

• Beğen

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
Emre YILDIz, sadece senin ddiklerin bile carraroyu seç diyor. Üstündeki kadro nerdeyse bedava, vites fren sistemleri okadar ediyor diyorsan, Kadrosu dandik ise ben gider bitanede kadro alırım, böylece fazlada carraro kadroda elimde our. Ama bu kadro nun kötü olmama ihtimalinide göz önünde bulundurursak, alan kişi hiç zarara uğramamak ile birlikte, kârada geçebilir ihtimali var.

Bana kalırsa sedona rengine bürünmenin tek sebebi, üstünde bulunduğun bisiklete çamur sıçratmamak için carraroya muhalefet olmaktır(yanlış anlama görünen köy budur). Ha böyle düşünüyosan sedona iyidir diyelim sende rahat et.

ozic

Aktif Üye
Tepki
108
(link)

bahsi geçen sedona gerçek fiyatı 620 $

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@ozic

kesinlıkle amacım belerritğiniz gıbı kendı bisikletımı savunmak değil dir bundan 3 ay önce bısıkletım yokken paramın yettiği tüm bisikletleri araştırdım daytonayada baktım daytona yada baktım tabıkıde bana en iyi gelenı aldım.