Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

whistle 1054V hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hüseyin Temizkan tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Temizkan

Hüseyin Temizkan Yeni Üye

Seviye:
    hepinize selamlar;

birkaç gün önce bu bisikleti aldım.aldığım boy medium ve inch olarak hangi boya denk geldiğini merak ediyorum acaba bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
    ikinci olarak bu bisikletin sağlamlık durumunu ve yapabileceklerimi merak ediyorum acaba ufak tefek atlama zıplamalara ve ağır koşullara müsait bir bisikletmidir jantlar kolay kolay eğilirmi?
    ve son olarak mtb lerde arka amortisör ne kadar gereklidir? ufak tefek tümseklerden geçerken bisikletin ve zincir aksamının sarsılmasından dolayı çıkan brtakım sesler bisikletin zarar görüyo olduğunu gösterirmi?

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. EMRE MTB

EMRE MTB Yeni Üye

Seviye:
    Selmn Aleyküm bu forumda yeniyim ve bir sorum olacaktı MTB bisiklet almak istiyorum tek istediğim GÖRÜNTÜ yani ŞIKLIK VE İHTİŞAM baktıklarında hayran kalsın herkes önerebileceğiniz bir marka veya model varmı fiyat önemli değil...

bahtiyar közen bunu beğendi.
  3. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    İlk defa "tek istediğim GÖRÜNTÜ yani ŞIKLIK VE İHTİŞAM baktıklarında hayran kalsın herkes" bu mantıkla bisiklet arayan biri ile karşılaşıyorum. Siz hangi bisikleti alırsanız alın sizin kendinizden katacağı bir değer olmadığı sürece o bisiklet değerli değildir. Önerebileceğim bir çok marka ve modeli var. Size tavsiyem görünüşten daha çok kalite ve uyum anahtar kelimeleriniz olsun.
    Selamlarımla.

ömürcan güler bunu beğendi.
  4. Hüseyin Temizkan

Seviye:
    arkadaşlar ben birşey soruyorum anca gırgır lütfen birşey merak ediyorsanız önce forumu araştırın eğer bulamazsanız kendi konunuzu açın lütfen hala yardımlarınızı bekliyorum.

5. Barış Karapınar

Barış Karapınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    bende bu bisikleti arştırdım alamayı düşünüyodum fakat sonradan bütçemi yükselmiş olduğum ve mavi renk seçeneği olmadığı için almaktan vazgeçtim ama siz almak istiyorsanız bütçeniz bu tarz bişeye uygunsa iyi bisiklettir bence alın yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

6. Hüseyin Temizkan

Seviye:
    teşekkürler kardeşim ama zaten bisikletimi aldım sadece birtakım sorular sordum aslında bu fiyata belki birazdaha pahalıya sedona alınabilirdi amortisör kilitsiz ama daha kaliteli parçalar kullanılmıs ve yaklaşık 1.5 kg daha hafif en önemlisi de sonuçta türk malı ben bunu bulabildim ancak gezme fırsatım olmadı.

7. Hüseyin Temizkan

Seviye:
    lütfen arkadaşlar sorularıma cevap verebilecek yokm mu?