Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Wh-R501 jant seti,4600 (10 S) ruble 5700 arka aktarıcı,42 cm gidon,Sele ve borusu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sporcu bir kardeşimin sıfır yeni bisiklet alabilmesi adına elindeki eski bisikleti satın aldım parçaların bakımını yaparak uygun fiyata satışa koyuyorum.Bir kısmı satıldı kalanlara fiyat indirimi uygulayarak yeni ilan düzenledim .Toplu alımlarda ekstra indirim konuşabiliriz.

Shimano R 501 jant seti akort ayarı ve göbek bakımı yapılmış vaziyette yollanacak sadece bir tane tel başında ve jantın üzerinde hafif rahatsız etmeyecek bir sürtme izi var(resimini koyuyorum) akorduna zararı yok oradaki tel başı değiştirilirse hoş olur.Fiyat üzerindeki iç-dış lastikler(dış lastiklerin bir tanesi rubena diğeri Michelin pro 3) dahil 150 lira sadece jant seti 125 lira.Ağırlık 1900-2000 gr profil yüksekliği 24 mm.

Resimdeki lastik verilmeyecektir bu lastik te gözüktüğü üzere yırtık var sağlam olan rubenadır bu yırtıklı lastik yerine michelin pro 3 takacagım.(yarı ömründe)

Shimano 105 10 lu sistem 5700 kısa bacak aktarıcı 2 aylıktır üzerinde naylonu duruyor ufak tefek bir iki noktada boya kalkması vardı asetat kalem ile kapattım makaraların durumundan anlaşılıyor zaten fiyat 70 lira.

Tiagra 4600 10 lu ruble 2 aylıktır hiçbir sorunu yok.11-25 diş sayısına sahip fiyat 40 lira

Pro lite yol gidonu sıfır ayarında 42 cm fiyat 35 lira

Tughra sele borusu 31.6 çapa sahip fiyat 20 lira

Vader sele sıfırdır fiyat 20 lira

Toplu alımda indirim yapılacaktır ayrıca ruble ve aktarıcı birlikte alınırsa yanında yarı ömründe dura ace zinciri de yollanacaktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.