Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

WEYLESS (Freeride)

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    CAnın Ransomunun yanında biraz sönük kalır ama uzun zamandan beri benimde foruma eklemek istedigim bir Fr bisikleti vardı.Adana'da cumartesi ve pazarları genelde beraber gezdigim Mustafa abinin freeride bisikletini sizlerle paylaşıyorum.

Bisiklet hakkında pek yorum yapmama gerek yok aslında.Resimler herşeyi gösteriyor.Ama aklınıza takılan bir soru olursa ben burdayım

Bu da Mustafa abi küçük bir rampadan atlarken.Resimeri daha yeşillik ve dogal bir alanda çekmek isterdim ama biraz galeyana geldi.Adana yarışı fln...

Burak Özen bunu beğendi.
  2. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    Neden sönük kalsın canım.Belli ki kaliteli bir bisiklet.Maşa Sherman zaten 2005 in bombalarından.Ama bu bisiklet fr olmayabilir, bu enduroya daha çok benziyor yani ransom gibi.Ama Burası Türkiye tabi her işimizi görür.Tepe tepe kullansın Mustafa.:in:

3. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Güzel makina.Sağlam kaliteli bişey.Güle güle kullansın Mustafa.Merak etdim arka travel ne kadar kapanıyo ve ağırlığı nedir bunun Enes?

4. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Sağlamlıgından şüphe yok :) Gık demiyor vallahi.Mustafa abinin laf arasında konuşmalarından duydugum 15 kg.Ama bazen 14 diyo_O aralarda birşey yani.Bi ara sorup ögrenirim.Yada bizzat kendim tartarım ;) Ama inanın bana cumartesi-pazar beraber geziyoruz.En kötü ihtimal 1 kg daha hafif olmasına karşın benim bisikletimin yeri geliyor yokuşlarda toz yutuyorum.Bu da bisiklette kullanıcı faktörünün önemine en iyi işaretlerden birisi.

Hiç bişeyiyle olmasa fiyatıyla sönük kalıyor :) Senin scott benim xc den bile yarım kilo hafif :D Bisikletin kategorisi hakkında değişik yorumlar yapılabilir gerçekten.Fakat bu benim kendi yorumum degil Mustafa abiyle ilk tanıştıgımda sormuştum hangi kategoriye giriyor diye.Freeride cevabını vermişti.Bende öyle yazdım :)

Allah inşallah ileride banada böyle bir canavar nasip eder :D

5. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    İnşallah Enes, herkese verir.Ağırlığından ve arka şokundan da anladığım üzere bu bisiklet tırmanana da hitap ediyor.

6. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    cok guzel bır bısıklet her turlu yola gelır gıbı gelıyor bana;)

7. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu bisikletleri nerden buluyosunuz cidden çok merak ediyorum.

Bu arada arka lastigin traveli 6-7" arası diye geçiyo. Bisikletin markası weyless 67. (Şuraya bi edit, markayı googleda aratınca çıkan şeyler dogrultusunda yazdım tabi bunu. Belki başka bi modeldir ya da yılı farklıdır. Traveli daha az olabilir ama 150mmden (6") az gibi durmuyo) Single pivot freeride kadrosu.

Onun dışında güle güle binin çok hoş duruyo (Gidon bogazı dışında) :)

8. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    bisiklet gerçekten çok güzel
    bu tür bisikletlerin verdiği sürüş zevki bambaşka insan gaza geliyor:D
    atlayıp zıplayacak yer arıyorum bende:)
    kazasız sürüşler dilerim

9. acumur

acumur Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok bariz bir freeride kadrosu bu.Enduro falan demek manasız.Arka süspansiyonda 5th element.Ön tarafta dediğiniz gibi Shermansa eğer 2005 modeli 170 mm çalışma mesafesine sahip.
    Short travel freeride bisikleti deniyor bunlara genel olarak.Markayı ilk defa görüyorum tabi,belliki eski bir model.Ama çok güzel yinede.Teşekkürler paylaşım için.
    Bisiklet Yeti AS-X'e çok benziyor bu arada.

10. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet ben de araştırdım.Freeride diye geçiyor gerçekten.

11. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    sanırım sırada böyle bir bisiklet olacak. insan her bisiklet türünden bir tane olsun istiyor. bisikletiniz çok güzel

12. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    güzel bisiklet.güle güle kullanılsın ne diyeyim:D :D .paylaşım içinde teşekkürler ...

13. cheyenne

cheyenne Forum Demirbaşı

Seviye:
    süper bir alet bu ya ne kadarda süper olursa olsun sevmedim ( ı love you trial ) dostum kazasız belasız günler dileğimle saygılar