Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Wells Avenue Kriteryum Video (geliyor)

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Murat Altinbasak tarafından paylaşıldı.

1. Murat Altinbasak

Murat Altinbasak Kıdemli Üye

Seviye:
    Bugun yakinimizda 3 ayri yol yaris oldugu icin, sadece 50 kisi katildi bugunki Wells Avenue Kriteryumun 'A' yarisina. Ben maalesef derece alamadim, onden kacan 5 kisiyi yakaliyamadik.. Final sprint'inde 7. oldum, yani 12. Yaris 51.6 km, 1:14:49 surdu, ort hiz 41,5 km. Lap 27'de preem kazandim (5$) bu bana cok moral verdi ama ondan sonra zor kendime geldim. (Nabiz 187'e cikti ve sprint'den hemen sonra cok atak oldu)
    Turkce'ye cevirilmis POLAR chart icin buraya tiklayabilirsiniz: http://unionvelo.blogspot.com/2007/04/wells-ave-race-report-for-april-1-2007.html
    Yarisin ilk 9 dakikasini videoya cektim (pil'ler bitti!) Su anda Google'a yukleniyor, sabah kalkinca eklerim buraya. Sanirim beyenirsiniz.
    Simdilik bare benim is yerimden eve giderken goruntuleri veriyim:
    [GVIDEO]-7455777561128585472[/GVIDEO]

2. gökhan öztürk

gökhan öztürk Kıdemli Üye

Seviye:
    abi mutiş yollar yav sen her sabah işemi gidiyorsun bu yollarda mutiş yol orman dan geçtin falan bende sabahları işe geliyorum yol bisikletımle ama çile abi e5 felç oluyor arabalar her yerde yolu tıkamış bisiklet bile gide miyor bu memlekette 18 km 20 dakkalık yol oluyor 45 dakka

3. Murat Altinbasak

Seviye:
  4. Murat Altinbasak

Seviye:
    Selam Gokhan,
    Ben size berbat kalabalik yollari gosteriyordum.. Sona dogru tabi bisiklet'lere ait yolu gordunuz. Orase iyi.. toplam 20km gidiyor. Her yerde var boyle "bike path" yollari. Cok eski kullanilmayan demir yollari bisiklet yola ceviriyorlar. TR'de herkez arabaya asik olmus. Bende Bursaya gelince antrenmanlar zor geliyor trafik olayindan. Nefes alamiyorum hava kirliliginden, egzos kokulardan. Buranin havasi cok temiz, alismisiz.