Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Wellgo m094 pedal..

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Ekrem Yılmaztürk tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Shimano m520 yi dusunuyordum ama hicbir yerde stokta yok gibi, internette de arastirdim wellgo ya dair pekte birsey yok olanlar da kullanici yorumu degil, dedigim kilitli pedali kullanan var mi-m094 modeli-? Wellgo nasildir, shimano bilinc altima cok fena yerlesmis baska birsey dusunmemistim :)ne derler tecrubeli kullanicilar, yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler..
    ( birde sanirim pedal mevzuulari baya uzadi forumda ama aradim ulasamdim detayli kullanici yorumlarina ,sabirla okuyup vakit ayiran cevap yazanlara ayrica tesekkurler=))

2. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Wellgo düz pedal kullanıyorum SPD değil ama çok memnunum 1 ay önce aynı modelle yeniledim.Daha önce bir çok pedal kullandım ama hiç biri Wellgonun rahatlığını ve performansını vermedi.4 ay önce eski wellgo pedallarımla arkadaş düştü ve pedalı alt üst etti o halde 900 km götürdü ondan sonra hafif teklemeye başladı sanırım bilyaları dağıldı o haldede bi 500 km gittim en sonunda tamamen kitlendi ve aynı modelle yeniledim :) Wellgo :in:

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  3. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Wellgo düz pedal kullandım.İlk kazamda kırıldı.(Yere sert te düşmedim).Bence Shimano dan şaşma.520 modelinin bir üst modeli olan 540 ı tavsiye ederim.

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  4. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Su anda ayirabilecegim butce ve bulabildigim fiyat icin m520 ve wellgo m094 seceneklerim var o yuzden m540 a pek bakamadim acikcasi genede cok tesekkur ederim =)

5. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kırılmasına benim pedallarda kırıldı ama o şekilde beni baya baya idare etti performans olarak çok iyi ama sağlamlık pek yok diyebiliriz.

6. Gürdal TUR

Gürdal TUR Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşım, well go kilitli pedalı yaklaşık 5 yıl kadar kullandım, hiçbir sorunla da karşılaşmadım, eğer hala almadıysan şiddetle tavsiye ederim, şimdi m540 kullanıyorum ve well go yu arıyorum, shimano pedalda boşluk var ve bir türlü alışamadım, sıkı tutmuyor bu da beni rahatsız ediyor gerçekten... acaba sadece benimkindemi var dedim ama aynı kal ile başka bir arkadaşımın spd bisikletine de bindim ondada aynı boşluk olduğunu farkettim, Wellgo da böyle birşey yok, güven veriyordu bana, çok düştüm, ama hiçbir sorun da yaşamadım o pedallarla...