Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

wellgo c27 fc-m311 e uyarmı ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Semih_ÇELİK tarafından paylaşıldı.

1. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar wellgo c27 pedal almayı dusunuorum aynakolum altus fc-m311 serisi uyum sorunu yaşarmıyım ve pedal iyi bi tercihmi ?

2. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben kullanıyorum darbe aldımı içindeki rulmanı diğer pedallara göre daha çabuk bozuluyor (bu benim deneyimlerim) Düşen birisi değilsen 10 numara bi pedal.

Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  3. Semih_ÇELİK

Seviye:
    anladm bende plastik idare eden güzel dönen bi pedal var bilmiorm rulmanlıda geçen karda cok şiddetli düşdüm 3 metre sürüklendim hıyırtı hissediorum o yuzden bunla deişdirdim kar garicinde bisikleti düşürmedimde düşmedmde karda da dikkat edecez demekki fiyatıda yüksek nie öle düşmede bozulyor buda yaw. teşekürler yorumun için.

4. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bilemiyorum ama ben şuan sol pedaldan sıkıntı yaşıyorum rulmanı gitti değişmesi lazım.Hayırlı olsun.

5. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    sağlam - hafif pedallar, bende kullanıyorum tavsiye ederim semih...

erendiz çetiner ve Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  6. Semih_ÇELİK

Seviye:
    aldım zaten görüntü olarakda cok beyendim. tavsiyen için teşekürler soner...

7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Düz pedallar içerisinde fiyat performans olarak en güzelidir ama hepsi rulmanlı değildir.Görüntü olarak çok fark yok ama 2 tip satılıyor bir tanesi rulmanlı diğeri bilyalı .İkiside sağlamdır işini görür.Tabiki rulmanlı olan biraz daha iyi çünkü bakımı kolay ve daha az bakım gerektiriyor.Bilyalı pedalı da kimse düzenli olarak açıp bakım yapmadığından çabuk dağılıyor.Bilyalı pedala da düzenli ve doğru bakım yapılırsa rulmanlı kadar uzun süre hizmet eder.Doğal olarak rulmanlı olan diğerinin iki katı fiyatında.Düşmeyle filan bozulmaz ama bu biraz da nasıl düştüğüne bağlı.Milinin üstüne yük binecek şekilde düşerse tüm pedallar bozulur. sonuçta hafif olsun diye yumuşak alaşımdan mil yapılıyor ve üzerine ters bir açıyla ağırlık binerse markası ne olursa olsun mil yamuluyor ve eski düzenini bir daha almıyor.

erendiz çetiner ve Semih_ÇELİK bunu beğendi.
  8. Semih_ÇELİK

Seviye:
    abim benim bu açıklayıcı cok değerli bilgileri bizle paylasdıgın için çok teşekür ediyorum. aldıgım pedala düzenli bakım yapdırıp dikkatli kullanıcaz. cok teşekürler :)

9. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Düzenli bakım yapacağım diye bir zırt pırt içini açma iki daha önce yapmadıysan sakın deneme :) (elindeki pedaldan olursun kontrayı iyi yapamazsan bilyeleri dağıtırsın ki başına gelen pek çok arkadaşım var) üç uygun gres kullan kısaca güle güle kullan doğru seçim yapmışsın.(tabi bütün bunlar benim şahsi düşüncelerimdir başkasına göre aynı olmayabilir)

10. Semih_ÇELİK

Seviye:
    abicim bende bakımını yapdırcam dedim zaten bakım süresinide bisikletcim bilir :)ben bisikletin pabucunu bile kendim değişdiremem :) senin dusuncelern benm için yeterli abicim çok teşekürler

Ferhat Köse bunu beğendi.