weeride ya da iBert seat gibi çocuk koltuklari

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhabalar. 1 yaşindaki oğlumla gezeyim diye cocuk koltugu arastiriyordum. Ülkemizde satilan arkaya monteli olanlarin guvenli olmadiklarini okudum. Ama tam istedigim gibi modellerle karsilastim. Basliktaki modelleri kullanan, bilen, gören varsa tecrübrlerini paylasabilir mi? Ta abd den getirtmeye deger mi? Yada baska bir onerisi olan? Bunlarin 2. elini de alabilirim, forumda satmak isteyen olursa.
Bu arada bisiklet salcano alu mtb.

Scudo

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben sirkecide de satılan uzak doğu mavi koltuklardan geçen yıl 2. El olarak aldim. O zaman 2 yasinda olan kızımı neredeyse her gün çıkarttım. Hafta içi sahilde, hafta sonları arazide ailece gezdik. Dün decathlon dan ek bağlantı kitleri alarak diğer 2 bisiklete monte ettim, böylece bisiklet degistirdigimde bağlantı kitini şok tak yapmayacağım. 22 kg ya kadar limiti olduğu için problem yasayacagimi düşünmüyorum. Daha sık modeller oakla birlikte f/p ürünü olduğunu söyleyebilirim

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Eyüp bey satın almış olduğunuz ürünün tam adı nedir hiç resmi falan var mıdır sizde veya nette?

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Bundan kullanıyorum

eyupozturk

Roadie
Tepki
316
İsim
EyoO
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Decathlonda da bu fiyat civarında daha şık görünen bir model vardı fakat linkini bulamadım, onuda degerlendirebilirsiniz. En azından bazı standartlara uygun olduğunu ve aksesuar bulabileceginizi bilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam 99 tl idi