Web Sitelerinde Dolaşırken Dumur Olduğum Satılık Kullanma Klavuzu İlanları

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
:eek: Öncelikle iyi akşamlar diliyorum herkese.

Bir alışveriş sayfasında uygun parça satışı için dolaşırken beni dumur eden ilginç bulduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum sizinle.

Hatta ekran resmini kaydedip uygun biçime sokup kırpma işleminden sonra fotograf paylaşım sitesine upload ettim şimdi gösteriyorum size.

(link)

Evet evet yanlış görmediniz, resimde görmüş olduğunuz bianchi kullanım klavuzu satılıyor 10TL'ye.

Bununla da kalmadım, ve şaşırtan bir şey daha var; bir başkası da aynı şekilde satıyor bianchi bisiklet kullanıcı el kitabı diye 23liraya bu sefer. Baktığımda hiçbir şey anlamadım doğrusu ilkten ama bunu alacak adam niçin alsın ki diye düşünüyorum hala.Bu da diğer ilan.

(link)

Hani eski bir sanatçıya ait eski bir imzalı fotoğraf olur anlarım manevi değer açısından önemli olabileceğini ama bunu anlamadım açıkçası. Cidden alay etmek için sormuyorum, bunu satın alacak var mıdır mesela? Vardır ki koyuyor diye fikir yürütüyorum ama sonra yok yok, ne alakası var diyorum. Sonunda dayanamadım size sormayı uygun gördüm.

Scudo

turky

Aktif Üye
Tepki
87
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
UEFA kupası madalyalarının satışa çıkabildiği dönemde çok yadırgamamak gerek

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@Tech. Türk

Ne bileyim bu satışı yapan kişiyi rencide etmek istemem ama gerçekten merak ettim. Çünkü bunu ilana koymak da para sonuçta yanılmıyorsam.
Bedavaya verilmiyo bunun ilanı.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Kötü niyetli birinin işine yarayabilir. Elindeki Bianchi marka garantisi dolmuş bir bisikleti halen garantisi sürüyor diye alıcıyı kandırmak maksatlı kullanbilir diye aklıma geldi.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
yalnız kitabın içinde kadro no ile model no yazılıdır!Onun için pek olacağını zannetmiyorum

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@Tech. Türk

tahrik etme beni söylemiycem tabiki nerede verildiğini bu ilanın :D

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
@celil.mayaoglu

yanlışlıkla teşekküre tıkladım fakat bedava ilan verilen 10larca alışveriş sitesi var.Ayrıca bu gördüğünüz bana çok normal geliyor neredeyse hergün o siteleri gezdiğimden.Neler neler satıyor insanlar.

afg1

Üye
Tepki
48
bence bunu satan insanlar bisiklet kullanmayı çok zor öğrendiler ve öğrenbirken de kılavuzdan yararlandılar şimdi de başkalrı kolay öğrensin diye atmaktalar :)

• Beğen
Tepkiler: mcaliskan23

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Yalnız kılavuz bisiklete binmeyi değil bisikletin özelliklerini ve bunların kullanılmasını anlatıyor.:)