Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Wahoo hız ve kadans sensörü için yol bilgisayarı Uygulaması

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında celikeren tarafından paylaşıldı.

1. celikeren

celikeren Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba
    Aşağıdaki ürünü bugün sipariş verdim
    Ürün detayları kısmın da Görmüş Olduğum bir ayrıntın Hakkında Yardıma ihtiyacım Olduğunu düşünüyorum
    Şöyle yazıyor:

Dikkat ettiniz mi?
    Yerleşik bellek, iPhone'unuzla veya iPhone'unuz olmadan bisiklete binmenize, üstelik katettiğiniz toplam mesafeyi hafta, ay ve yıl bazında izlemenize olanak sağlar.

Yani Anlıyorum ki, telefonum Yanımda yokken de bisikletimin aldığı toplam yolu ve diğer detayları hafızasında tutacak ve ilk bağlantımda bunları telefona gönderecek.
    Yani bir nevi Kablolu km saati gibi devamlı olarak total km mi yıllar sonra görebileceğim.
    Ancak bunu hangi uygulama ile yapacak? Yada ben bunu nasıl yapacagım , bu konuda fikri olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum .
    Saygılarımla

[​IMG][​IMG]
    http://store.apple.com/tr/product/H9752VC/B/wahoo-fitness-blue-sc-hız-ve-tempo-sensörü

2. celikeren

celikeren Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba

Aşağıdaki ürünü bugün sipariş verdim
    Ürün detayları kısmın da Görmüş Olduğum bir ayrıntın Hakkında Yardıma ihtiyacım Olduğunu düşünüyorum
    Şöyle yazıyor:

Dikkat ettiniz mi?
    Yerleşik bellek, iPhone'unuzla veya iPhone'unuz olmadan bisiklete binmenize, üstelik katettiğiniz toplam mesafeyi hafta, ay ve yıl bazında izlemenize olanak sağlar.

Yani Anlıyorum ki, telefonum Yanımda yokken de bisikletimin aldığı toplam yolu ve diğer detayları hafızasında tutacak ve ilk bağlantımda bunları telefona gönderecek.
    Yani bir nevi Kablolu km saati gibi devamlı olarak total km mi yıllar sonra görebileceğim.
    Ancak bunu hangi uygulama ile yapacak? Yada ben bunu nasıl yapacagım , bu konuda fikri olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum .
    Saygılarımla

http://store.apple.com/tr/product/H9752VC/B/wahoo-fitness-blue-sc-hız-ve-tempo-sensörü

[​IMG][​IMG]

3. MEVLÜT M. TUTMAZ

MEVLÜT M. TUTMAZ Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @celikeren sorunuzun cevabını buldunuz mu bilmiyorum ama muhtemelen wahoo fitness uygulamasıyla kaydediyordur.

4. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @celikeren evet wahoo nun kendi fitness uygulaması var. Ama 3. parti (strava, cyclometer...) ile de aktif olarak çalışacaktır :harika: