Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vuelta a Espana

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Volkan Çağlar tarafından paylaşıldı.

  1. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    Arkadaşlar biliyorsunuz İspanya turu Vuelta a Espana başlayalı bugün 6. gün.Sizleri bilgilendirmek istedim.Günlük mesafeler ve yerler:

    1 - 01/09 - Vigo - Vigo (145km)

    2 - 02/09 - Allariz - Santiago de Compostela (150km)

    3 - 03/09 - Viveiro - Luarca (155km)

    4 - 04/09 - Langreo - Lagos de Covadonga (182km)

    5 - 05/09 - Cangas de Onís - Reinosa (155km)

    6 - 06/09 - Reinosa - Logroño (195km)

    7 - 07/09 - Calahorra - Zaragoza (140km)

    8 - 08/09 - D. O. Cariñena - Zaragoza (ITT) (49km)

    9 - 09/09 - Huesca - Estación de esquí Cerler 174km)

    10 - 10/09 - Benasque - Andorra (220km)

    11/09 - Rest Day

    11 - 12/09 - Oropesa del Mar - Algemesi (190km)

    12 - 13/09 - Algemesí - Hellín (167km)

    13 - 14/09 - Hellin - Torre-Pacheco (150km)

    14 - 15/09 - Puerto Lumbreras - Villacarrillo (205km)

    15 - 16/09 - Villacarrillo - Granada (205km)

    17/09 - Rest Day

    16 - 18/09 - Jaen- Puertollano (165km)

    17 - 19/09 - Ciudad Real - Talavera de la Reina (180km)

    18 - 20/09 - Talavera de la Reina - Avila (154km)

    19 - 21/09 - Avila - Alto de Abantos (135km)

    20 - 22/09 - Collado Villalba-Collado Villalba (ITT) (25km)

    21 - 23/09 - Rivas Vaciamadrid - Madrid (100km)

    Toplamda 3240km yapıyor:)
     
  2. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    1. Daniele Bennati (Italy / Lampre) 3 hrs 43 mins 09 secs

    2. Oscar Freire (Spain / Rabobank) same time

    3. Alessandro Petacchi (Italy / Milram)

    4. Allan Davis (Australia / Discovery Channel)

    5. Tom Boonen (Belgium / Quick-Step)

    6. Aurelien Clerc (Switzerland / Bouygues Telecom)

    7. Koldo Fernandez (Spain / Euskaltel)

    8. Erik Zabel (Germany / Milram)

    9. Rony Martias (France / Bouygues Telecom)

    10. Leonardo Duque (Colombia / Cofidis)

    11. Andre Greipel (Germany / T-Mobile)

    12. Alexandre Usov (Belarus / AG2R)

    13. Marcus Ljungqvist (Sweden / Team CSC)

    14. Patrick Calcagni (Switzerland / Liquigas)

    15. Mark Renshaw (Australia / Credit Agricole)

    16. Francesco Chicchi (Italy / Liquigas)

    17. Carlos Da Cruz (France / Francaise des Jeux)

    18. Alan Perez (Spain / Euskaltel)

    19. Inaki Isasi (Spain / Euskaltel)

    20. Pedro Horrillo (Spain / Rabobank)
     
  3. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    1. Oscar Freire (Spain / Rabobank) 3 hrs 31mins 03secs

    2. Paolo Bettini (Italy / Quick-Step) same time

    3. Leonardo Duque (Colombia / Cofidis)

    4. Erik Zabel (Germany / Milram)

    5. Davide Rebellin (Italy / Gerolsteiner)

    6. Rene Mandri (Estonia / AG2R)

    7. Aurelien Clerc (Switzerland / Bouygues Telecom)

    8. Luis Leon Sanchez (Spain / Caisse d'Epargne)

    9. Renaud Dion (France / AG2R)

    10. Lorenzo Bernucci (Italy / T-Mobile)

    11. Angelo Furlan (Italy / Credit Agricole)

    12. David Lopez (Spain / Caisse d'Epargne)

    13. Denis Menchov (Russia / Rabobank)

    14. Alan Perez (Spain / Euskaltel)

    15. Philippe Gilbert (Belgium / Francaise des Jeux)

    16. Roman Kreuziger (Czech Republic / Liquigas)

    17. Ezequiel Mosquera (Spain / Karpin)

    18. Carlos Barredo (Spain / Quick-Step)

    19. Carlos Sastre (Spain / Team CSC)

    20. Addy Engels (Netherlands / Quick-Step)
     
  4. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    1. Paolo Bettini (Italy / Quick-Step) 4 hours 8 mins 42 secs

    2. Oscar Freire (Spain / Rabobank) same time

    3. Allan Davis (Australia / Discovery Channel) ''

    4. Davide Rebellin (Italy / Gerolsteiner) ''

    5. Philippe Gilbert (Belgium / Francaise des Jeux) ''

    6. Rene Mandri (Estonia / AG2R) ''

    7. Xavier Florencio (Spain / Bouygues Telecom) ''

    8. Cadel Evans (Australia / Predictor - Lotto) ''

    9. Franco Pellizotti (Italy / Liquigas) ''

    10. Francisco Terciado (Spain / Relax) ''

    11. Samuel Sanchez (Spain / Euskaltel) ''

    12. Oscar Pereiro (Spain / Caisse d'Epargne) ''

    13. Jose Angel Gomez Marchante (Spain / Saunier Duval) ''

    14. Daniele Bennati (Italy / Lampre) ''

    15. Luis Perez Rodriguez (Spain / Andaluci) ''

    16. Vladimir Karpets (Russia / Caisse d'Epargne) ''

    17. Leonardo Duque (Colombia / Cofidis) ''

    18. David Lopez (Spain / Caisse d'Epargne) ''

    19. Denis Menchov (Russia / Rabobank) ''

    20. Andrea Tonti (Italy / Quick-Step) ''
     
  5. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    1. Vladimir Efimkin (Russia / Caisse d'Epargne) 4 hrs 39 mins 56 secs

    2. Leonardo Piepoli (Italy / Saunier Duval) +1:06"

    3. Stijn Devolder (Belgium / Discovery Channel) same time

    4. Denis Menchov (Russia / Rabobank) ''

    5. Maxime Monfort (Belgium / Cofidis) ''

    6. Carlos Sastre (Spain / Team CSC) ''

    7. Cadel Evans (Australia / Predictor - Lotto) +1:28"

    8. Sylvain Chavanel (France / Cofidis) +1:33"

    9. Ezequiel Mosquera (Spain / Karpin) +1:36"

    10. Leonardo Bertagnolli (Italy / Liquigas) +1:49"

    11. Chris Sorensen (Denmark / Team CSC) ''

    12. Stephane Goubert (France / AG2R) +1:54"

    13. Manuel Beltran (Spain / Liquigas) +1:57"

    14. Oscar Pereiro (Spain / Caisse d'Epargne) ''

    15. Franco Pellizotti (Italy / Liquigas) +2:18"
     
  6. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    1. Oscar Freire (Spain/Rabobank) 4:07:51

    2. Daniele Bennati (Italy/Lampre) all same time

    3. Paolo Bettini (Italy/Quick-Step)

    4. Philippe Gilbert (Belgium/Francaise des Jeux)

    5. Erik Zabel (Germany/Milram)

    6. Leonardo Duque (Colombia/Cofidis)

    7. Xavier Florencio (Spain/Bouygues Telecom)

    8. Josep Jufre (Spain/Predictor-Lotto)

    9. Rene Mandri (Estonia/AG2R)

    10. David Garcia (Spain/Karpin)

    11. Alessandro Vanotti (Italy/Liquigas)

    12. Yuri Krivtsov (Ukraine/AG2R)

    13. Stefan Schumacher (Germany/Gerolsteiner)

    14. Dioni Galparsoro (Spain/Euskaltel)

    15. Scott Davis (Australia/T-Mobile)


    Not:Tek bir başlık altında uzun olmaması için parça parça konu açtım:)
     
  7. BF Okuru

    BF Okuru Yeni Üye

    Kayıt:
    2 Şubat 2005
    Mesajlar:
    17
    Beğeniler:
    69
    Seviye:
    Bilgiler için teşekkürler. Euskaltel benim favorim. :in:
     
  8. Volkan Çağlar

    Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    12 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    600
    Beğeniler:
    403
    Şehir:
    İstanbul-Eyüp
    Seviye:
    Stage 6 bitti fakat ben izlemedim daha siteyede vermemişler onun için sizle bunu paylaşamıyorum bir müddet
     
  9. İLKER TAŞ

    İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

    Yaş:
    37
    Kayıt:
    10 Aralık 2005
    Mesajlar:
    1.955
    Beğeniler:
    864
    Şehir:
    istanbul
    Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bilgiler icin teşşekkürler dostum sana minnettarız