İnceleme VSF fahrradmanufaktur T-300 Shimano Deore 27-speed / HS11

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Harika bir bisiklet. İleride klasikler arasına girebilecek özellikte. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.. :)

Scudo

Emre Semerci

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
b'Twin
Mükemmel bir bisiklet, iyi günlerde kullanın, tekerinize taş değmesin :D
Para biriktirip ben de alacağım böyle bir tur bisikleti :hhhhhh:

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Gercekten guzel bir bisiklet

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
fahrradmanufaktur'la ufaktur yapmak gerek

• Beğen
Tepkiler: seal

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
T500 mu yoksa t300mu daha iyi

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yahu bu vsf'ler adamı yoldan çıkarır. Elimde Sedona 340 ve Cube Delhi var. Ama bir haftadır vsf bakıyorum. Biri bana akıl ve irade versin...

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Vsf konusunda bir arkadasim surekli kafamin etini yiyo al diye

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Rafet Ç. Rafet bey t300 ile araniz nasil memnunmusunuz suan sevmediginiz yada cok begendiginiz yanlari nelerdir?son tecrubelerinizi paylasirmisiniz iki model arasinda sikisdim ya vsf t300 yada cube delhi pro modelinden birini tercih edicem

Lovless

Üye
Tepki
41
İsim
GökaLp
Bisiklet
Salcano
Güle güle iyi günlerde binin, bende yaza doğru alma düşüncesindeyim, gönlüm her ne kadar Tx400 dese de şartlar T300 e gidiyor nasip artık .Tekrardan hayırlı olsun.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Lovless
T300de gayet guzel magura frenli harika bir bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Lovless

Lovless

Üye
Tepki
41
İsim
GökaLp
Bisiklet
Salcano
@wenom Yurt dışı turları bana şuan için çok uzak, daha çok yurt içi ve işe gidip gelirken kullanmak istediğim bir bisiklet. Örn. bu yaz için ne kadar hayata geçirebilirim bilmiyorum, kafamda istanbul çıkışlı ,ege kıyısından antalya turu yapmak var. Fakat tek atımlık mermim olduğu içinde ,ince eleyip sık dokuyorum bütçeme göre. Tabi bu bisikletlerden çok daha zayıf özelliklerde bisikletler ile turlar yapıyorlar değerli üstadlarım. Fakat bu işe yeni başlayan birisi olarak konfor ve kaliteden yana sıkıntı yaşayıp hevesimin kırılmasını da istemiyorum, bu yüzden maddi gücüm yettiğince bahsettiğim konulardan ödün vermek istemiyorum. Açıkcası motivasyona da ihtiyaç duymuyor değilim bu konuda. Ben 49cm fuji touring almayı düşünürken bir anda forumdaki yorumlardan dolayı vsf'ye yöneldim, ve ciddi anlamda kararsızım.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Lovlesssana samimiyetle soyluyorum alacagin vsf ile asla pisman olmazsin ben cok arastirmaci ve kilcik bir insanim meslegim geregi ayrintiya cok dikkat ederim vsfnin en alt modeli bile senin turkiye ici turlarina yeterde artar bile en alt modelinin donanimi bile bircok markanin ustunde ve kadro kaliteleri ayni cromoly4 emin ol pisman olmazsin t300 alsaydim bir tek gidon seklini degistiricektim,ustundeki magura frenleri almaya kalksan 650 700tl,bugun alacak olsam yine vsf alirdim fiyat performans orantisi super

• Beğen
Tepkiler: Lovless

Lovless

Üye
Tepki
41
İsim
GökaLp
Bisiklet
Salcano
@wenom Sağ ol üstadım, bir aksilik çıkmaz ise önümüzdeki hafta bisiklet gezginine gideceğim ,zaten araba ile 10 dkk mesafede bana. birde yakında n bakayım. Sende bilirsin, orada bir bağ oluşursa o anda alır çıkarım belki :) nasip artık tavsiyelerin ve desteğin için çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: wenom

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Lovlessrica ederim nedemek, bende ilk gordugumde hosuma gitmisdi tavsiye ustune yoneldim vsfye inanin mutlu cikarsiniz cunku aldiginiz yerdeki ortam ve insanlarda guzel siradan bir satici degiller hem ilgililer hemde bilgililer,yakin oturmaniz buyuk avantaj hem servis hemde muhabbet acisindan cunku kendileride turcu isinirsaniz onlara onlarin turlarinada katilirsiniz ,simdiden hayirlisi olsun hakkinizda ama pisman olmazsiniz eminim