Vsf fahrrad manufaktur bilgi tecrübe ve resim paylaşım başlığı

Fahrrad

Aktif Üye
Tepki
154
İsim
Necmettin Cinar
Bisiklet
Diğer
@ÖmerMurat
Ilginc ayni takinti bende de var bisikletim siyah gri renklerde siyah iyi olur diye düsünüyorum ama kirmizida bir baska duruyor.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fahrrad Siyah çok şık bence, zaman zaman benim de aklımı çok çeliyor ancak kırmızının görünürlüğü nedense güven hissi yaratıyor. Benim size göre tek avantajım sanırım bisikletimin mat siyah/kırmızı tonlarında olması.

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Fahrrad
Kirmizi daha iyi olur siyah cok bogulur bence birde ortlieb modellerinede bakin renk secenegi daha cok gri agirlikli bir renkde guzel olur

@ÖmerMuratomer senin busikletin fotosunuda koy artik gorelim:):)

• Beğen
Tepkiler: Fahrrad
Tepki
44
Aranızda TX Randennour kullanan var mı acaba? Benim asıl merak ettiğim o. (bir T100 kullanıcısıyım)

Fahrrad

Aktif Üye
Tepki
154
İsim
Necmettin Cinar
Bisiklet
Diğer
@ilker
Hayirli olsun,güle güle kullanin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ilker hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler :harika: sürüş yaptıkça deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsınız artık :tskler:

csuns

Üye
Tepki
13
İsim
Cem
Bisiklet
Cannondale
@ilker Hayırlı olsun merak ettiğim bisikletlerden kendisi,gözlemlerinizi bekliyoruz:) Nerden aldınız ?

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@csuns Teşekkürler, tabi ki izlenimlerimi paylaşacağım. SDS bisikletten 2.700TL'ye aldım.

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
@ilker
Hayirli olsun bisikletiniz. Sanirim 2015 model

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@ilker
Hayirli olsun abi gule gule kullan,gec oldu ama sanirim 1.25di

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar, bir anda aklıma geldiniz. Ses yok ne zamandır.
Herkes iyi mi? Var mı tur planları?
@ilker hayırlı olsun bisikletiniz...

alwaysace

Aktif Üye
Tepki
262
İsim
Osman
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Canyon
Kazasız belasız eskitmek nasip olur inşallah. Fuji touring çok güzel bir bisiklet :)

• Beğen
Tepkiler: ilker

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@Ahmetgitar @Osman Asa @wenom @nonsteril @csuns @BF Okuru @Fahrrad
Teşekkür ederim arkadaşlar. Her ne kadar Vsf konusu olsa da o kadar şey paylaştık. Ahmet'in dediği gibi konu çok sessiz kaldı.
Sizin düşünceleriniz önemli.
Decathlondaki ekonomik (tanesi 90TL) ve su geçirmez heybeyi aldım. Sizce nasıl duruyor?
Daha kullanmadığım için geri gönderme şansım var.
Aklıma takılan bunların üzerine çadır ve tulum açık bağlanınca nasıl olacağı. Yoksa geri gönderip Vaude Karakorum modeline mi yönelmeliyim bilemiyorum.Sanırım onun üst kısmına çadır ve tulum girecektir.
(link)
DSC_0763~2.JPG DSC_0762~2.JPG
DSC_0772~2.JPG

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
Karakorum aldım geçen ay, henüz uzun turda kullanmış değilim ama kaliteli bir şeye benziyor. Üzerinde sırt çantası olarak da kullanılabilen bir çanta var. (Karakorum'u bilmeyenler için yazıyorum) Takması çıkarması çok kolay ayrıca. Üzerine çadır, uyku Tulumu da rahatlıkla konur. Yani bence komple bir set.
Diğer taraftan 400 lira gibi bir fiyatı var, yani btwin bu anlamda çok ucuz. Ama anladığım kadarıyla sırt çantası olarak kullanılacak bölmesi yok. Yani tercih sizin. Çok yüklü bir tur yapmayacaksanız bence Btwin yeter, ama parasal konunun bir önemi yoksa elbette Karakorum.

DSC_1402.JPG

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@Ahmetgitar Ahmet, çadır ve ince bir tulum üst çantanın içine girer sanırım değil mi?

csuns

Üye
Tepki
13
İsim
Cem
Bisiklet
Cannondale
@ilker Görüntü olarak güzel durmuş heybeler, ama kalitesi çok yüksek olmaz diye tahmin ediyorum malum decathlon, yine de yapcağınız turlara bağlı kısa turlarda işinizi görür bence. Çadır mat tulumu ayrı ayrı üst üste koyup iplerle bağlarsınız yada üçünü koyabilceğiniz çantalar var o çantalara üçünü koyup tek parça halinde bağlayabilirsiniz. Bu aralar heybe arayışındayım bende bir buçuk aylık bir turum olcak o yüzden decathlondan almadım, semçantayı araştırıyorum şuan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ilker Merhaba, katılıyorum size uzun zamandır ses çıkmıyor buralarda. Çantaya gelecek olursak ben Ortlieb, Vaude gibi markaların çantalarının sürekli kullanım için (kısa süreli ve mesafeli, günlük turlar, şehiriçi kullanım vs.) heba edilmemesi gerektiğini düşünüyorum açıkçası. Tur planlarınızı çok iyi bilmiyorum ancak şayet uzun süreli ve mesafeli turlar yapmıyorsanız bu çanta yeterli gibi geliyor. Hatta şehiriçi kullanım için almayı düşünebilirim bende, su geçirmez olması bu fiyatlara bir artı. Uzun mesafeli ve süreli turlar içinse (link), (link) veya (link) gibi çantalar tercihim olurdu açıkçası. Karakorum nedense bana hantal geliyor, kullanmadığım için bir tecrübem yok açıkçası, @Ahmetgitar bey daha iyi fikir verecektir bize bu konuda ancak hem uyku tulumu hem de çadır için Vaude ve Ortlieb'in dry bag denilen çantaları çok daha işlevsel ve efektifmiş gibi geliyor, selamlar.