Voltage YZ 15 Hidrolik Disk

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Selamlar, yz 15 almayı dusunuyorum bayramdan sonra, şu anda Konya'dayım, alısveriş için Ankara'ya gelip bir çayınızı içeceğim :) bana 14" uyuyor elınızde halı hazırda var mı? Yoksa getırtecek mısınız? Ona gore gelırsem daha ıyı olur, fiyatı sıtenızde 1.221 gorunuyor, pesın alımda bır fıyar dusmesı olabılıyor mu? Kask ve dızlıklerı de bulma sansımız var anladıgım kadarıyla :) bu arada ben Ankara'dan sızden aldıgımda onu hemen o gun ıcerısınde kargoya verme sansınız var mı? Çünku benım getırmem sorun olabılır, şımdıden tesekkur ederım.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba Mehmet Bey, voltage dan vaz gecıp ılk dusundugum bısıklete yanı Contesaya döndum, freeride ıcın elımdekı Bianchi ile yetınecegım, Contessa 20 dusunuyorum, bunun yanında scottun sıtesınde gordugum "Karma Gold" isimli kaskı sızın sıtenızde goremedım ona benzeyen "Giro Skyla" var aslında Giroyu dusunuyorsum fakat Karma yı gorunce vuruldum resmen :) bu ıkı urunu halıhazırda bulabılır mıyız? 14 kadro sanırım benım ıcın yeterlı (165 boyum var 48 kıloyum) kask da S olacak, bu ıkı urunu pesın alırsam ne kadar ındırım olur?
Sıze ozel mesajla numaramı ve msn adresımı atmıstım bana yanıt verırsenız sevınrıım sımdıden tesekkurler.Zaten hazırsa bu ıkısı hemen haftasonu almayı dusunuyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lütfü Amca, dünkü konusmamızdan sonra epey bır dusundum ama ben ıllakı de contessa 20 ıstıyorum, aspect pek hosuma gıtmedı :( Contessa'yı getırme sansınız nedır? Ne zaman elınıze ulasır? Fiyatı sıtenızdekı fıyatla aynı mı olur? İlginiz için teşekkurler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetyesiloren

İki gundur elektrık kesıntısı var, telefonu da sarz edemedım bır turlu :) adresımı ozel mesajla yazıyorum hemen, katalog olsa evet cok ıyı olur, ama sanırım fıkrım sabıt artık, contassa 20 dusunuyorum, yıne de bakmakta fayda var :) ocak sonuna kadar bekleyebılırım, yarı yıl tatılınde elımde olur ne guzel :) ben de sıze mutlu bır yıl dılerım, ılgınız ıcın cok tesekkurler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lütfi Amca,Karma Gold isimli kaskın da fıyatını ogrenebılır mıyım? Eger uygunsa ondan da ısmarlayacagım, cunku bısıkletımle cok yakısacak, hemen de bısıkletım oldu bu arada daha TR. ye bıle gelmeden :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lütfi Bey nasılsınız her sey yolunda mı? Görüşemiyoruz bir süredir, ne zaman gelir benim Contessa 20 ile Karma Gold? Uyuyamıyorum valla heyecandan bir an önce kavusmak ıstıyorum :) Ocak ayının sonlarına dogru gelır demıstınız ama ben ayın 26 sında sömestr tatılıne gırıyorum Antalya'ya gıdecegım aılemın yanına, o tarıhten once gelme sansı var mı? Yoksa subat basında alabılırım ancak. Bu ayrıntıyı yazayım dedim. Karısıklık olmasın.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lütfi Amca mailini aldım, çok sevindim, en kısa zamanda size ulaşacağım, kontorum yok yarın dersten sonra (15-16 gibi) postaneden arayacagım, iyi çalışmalar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lütfi Amca bisiklet ve kask bugun elıme gectı, bana da guzel bır dogumgunu hedıyesı oldu :) bısıklet dusundugumun otesınde guzel bır sey kask desen dehset kesınlıkle acele karar vermeyıp cok dogru bır secım yaptıgımı dusunuyorum, kısa bır tur attım bısıkletımle, gercekten cok konforlu gorsel guzellıgı zaten ayrı bır solen, her sey ıcın tesekkurler, butun ılgınızialakanız ve yardımlarınız ıcın saolun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tesekkurler Lütfi Amca, kadro ılk bakısta buyuk gıbı geldı ama deneyınce hıc de oyle olmadıgını anladım gezdıkce gezesım gelıyor :)

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
gez gez:) Ama su avatarın altında bianchi yazıyo onu scott yap karizman artısn:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hehehe ama bıanchım de var hemen satmıs olmayayım onu az tasımadı bızı :)

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
:)Ah o eski bianchiler:p neler çektiler aslında bendede var bi tane ama bakımsız bıraktım onu ölüme terkettim:)