Volta a Catalunya 2016 (Catalunya bisiklet turu 2016)

Scudo

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@BilalBeki Bunu yazmak için foruma girmiştim. ııııı derken sesini yükseltiyor bir de. :ckskc:

• Beğen
Tepkiler: BilalBeki

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@Oğuzhan Y. iş yerindeyim bakamıyorum ama eğer emre gürkaynaksa hem çok ııı dıo hem de çok 'amaaa' diyor

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
Son 1 km. Quintana, contador, froom... Son tırmanış başladı. İş dönüşü metronun kapısında bekliyorum yarış bitsin diye. Quintana kpparmaya çalışıyor. Dan martin geçti gidiyor...

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
Dan martin aldı, Contador 2 oldu. Froom sanki biraz geride kaldı.

• Beğen
Tepkiler: Kazuya

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Klasik bir Den Martin'in atağı ama tek farkla bu sefer "kazandı" :)

Contador,Quintana,Tejay iyidi. Froome için aynı şeyi söylemek güç bu etap için ama yarın hiç belli olmaz bir bakmışız Froome etaba gitmiş.

D

Domestik

Misafir
Quintana, Contador, Tejay ve Froome'un olduğu ortamda Dan Martin'i birinci yapacak kadar enteresan bir dağlık etaptı. Yarınki etap profil itibariyle büyük merak uyandırıyor, lakin izleyemeyeceğim sanırım. Belki son dakikalara yetişirim, inşallah.

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Büyük yarışçıların kazanmasını beklemiyordum öyle de oldu ama Contador kazanabilecek kadar güçlüymüş, daha akıllı davransa etabı alabilirdi diye düşünüyorum. Rakiplerinin bu kadar zayıf kalacağını tahmin edemedi herhalde... Dan Martin göstere göstere aldı, ona uyuyordu ve güçlü olduğunu gösterdi son 500-600 metre kala çıktı bir ara kesiliyor sandım ama devam edebildi adam bu işin ustası :harika::harika:

Bu arada bence hatanın büyüğünü SKY yaptı, son 2 kmye 4 adamla geldiler bundan önce tırmanış bitmeden çok yüksek tempo yapmaları gerekiyordu ki bazı adamları düşürsünler ama çok kalabalık gelinince ortalık karıştı ve herkes çok diriydi ataklar, ataklar :koptum::koptum:

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence herkes yarınki kraliçe etabı düşündü ve herkes ekonomik gitti.
Contador paris nice ten antrenmanlı sağlam göründü .
Chris antrenmana gelmiş belli ama hepsi tüm gücünü yarın verecektir diye tahmin ediyorum.

Purito oralarda mıydı ? :D :D

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Yarın inşallah Caner Eler-Berkem Ceylan yada Caner Eler-İnan Özdemir ikilileri mikrofonda olurlar çünkü yarın kraliçe etap var :) Sarper abi de eşlik etse fena olmaz hani.

Contador yada Tejay diyorum ben.

Tepki
46
Bisiklet
Scott
@Tolga Çelebi Contador bugün resmen danie mardin i son etapta izledi elinden geleni yaptı ama olmadı. Yarınki kıraliçe etabı için contador veya froome favori olarak görünsede benim adamım Esteban Chaves çok yetenekli genç bi bisikletçi umarım yarın etaba yürür.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Bilal Karaboğa

Chaves'e ben biraz ağır geleceğini düşünüyorum yarın ki etabın ama o bir Kolombiyalı belli olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: Bilal Karaboğa
Tepki
46
Bisiklet
Scott
@Tolga Çelebi
Geçen yılki vueltada güzel bi performans gösterdi bu yıl büyük turlar öncesi bir kaç etap veya tur kazanmak isteyecektir.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
@Tolga Çelebi
Türkçe yayın bulmuşsunuz bunuyorsunuz.:) Biz anca yabancı yayın bulabiliyoruz. Telefonun ufacık ekranından sesi sona kadar kısıp, Esra Erol eşliğinde izleyebiliyoruz.:booo: O da son yarım saati.:(