Volkan şengül kaybettiler ! Ama biz bulduk !

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Uzun ve zorlu bir maratonun ardından forumda yazılan onlarca yazı,döküman ve konuların ardına saklanmış bir isim ! Volkan ŞENGÜL herkesin diline dolanmış olan bu isim uzun uğraşlarımız sonucunda msn üzerinden yazılan onlarca yazılar içinden Ben,Ali menemen ve N.Erdem TUGRAHAN araştırma ekibimizi oluşturduk ve uzun bir yola koyulduk ! Sonunda olayın perde arkasındaki ve olayın kilit kahramanı olan Volkan ŞENGÜL'e ulaştık ! Peki nerden mi ulaştık buyrun;

(link)

Bugün, 19:23 sıralarında Speedy Gonzales adlı kullancı mesaj yazıyor ve ardından Bugün, 20:01 tarihiyle volkan şengülü arayan ve şu anda banlanan kullanıcı speedy gonzales'in mesajını alıntı yapıyor ve ona volkan savaş diye hitap ediyor !

Evet umarım gölgedekiler ekibi olarak aklınızdaki gölgeyi bir nebze olsun aydınlatabilmişizdir !

Şimdiden hepinize iyi geceler diliyor,yarın için zihin açıklığı diliyorum...

Sevgilerimizle...
Gölgedekiler Ekibi

/Mesaj tamamiyle olay aydınlatılmak için yazılmıştır lütfen yanlış anlaşılmasın !

Scudo

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
@gezgin2

Helal olsun size.:D Gülmekten zorla yazıyorum.:D

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Evet bir ipucu daha !

(link)
İşte kişinin facebook adresi !

(link)
İşte kişinin kişisel web sitesi !

Forumdaki resmine bakıp sitede yer alan facebook linkinden facebook resmıne bakarsanız aynı kişi oldugunu anlayabılırsınız !

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
peki kim arıyordu bu adamı birazcık konunun dışında kaldımda :D

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@HASAN KURU

Hasan sen neler kacırdıgını bılmıyorsun :D Adamın bırısı bu konudakı adamı arıyordu ve forumda 6 farklı bolgeye aynı mesajı yazmışdı :D ve sanıyeler ıcerısınde adamın konusu 6.-7. sayfalara geçti :) ve yaklaşık 10-15 dk önce konuyu silindi ve kişi banlandı bizde olaya senin gibi anlamayanlar için açıklık getirdik !

Sevgilerimle...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.