Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vive le tour (1962)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Turan Babacan tarafından paylaşıldı.

1. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    sedat_slave ve Okan Örs bunu beğendi.
  2. Okan Örs

Okan Örs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    NEFİS!
    Hem bir sinema hem de bisikletsever olarak nefesimi tutarak izlediğim harika bir belgesel.
    Öncelikle,alt yazı linkini görünce torent sitelerinden indirmek için araştırdım ama ulaşamadım.Daha sonra aşağıdaki linkten alt yazısız izledim.Bisiklet dilini bilen birisi için hiç de gerek yok zaten alt yazıya.
    Bir de yapım yılı 62 değil de 66.Film sonunda gözüme ilişince belirtmeden geçmek istemedim.
    Neler mi var bu 19 dakikada.Neler yok ki?
    Bisikletin tüm ruhu kameralara yansımış.Çişini yapmak için yol kenarındaki kafelere alelacele dalanlar mı,ayaklarını ferahlatmak için yol kenarındaki yalaklara ayaklarını daldıranlar mı,Su bidonunu hemen doldurabilmek için bahçesini sulayan ihtiyarın önünde itişenler mi:)
    13.dakika inanılmaz!
    Bir de gazetecinin kendi gazetesi ile telefon bağlantısında' doping mi?,hayır doping yok' sözleri kulağa geliyor.Herhalde o işler de o yıllarda da konuşulup yapılıyormuş.Ne olursa olsun bir bisikletseverin özellikle büyük tur takipçilerinin mutlaka izlemesini öneriyorum.

Turan beye teşekkürlerimi sunarak linki ekliyorum...
    İyi seyirler...

http://vimeo.com/21306164

Turan Babacan bunu beğendi.
  3. Turan Babacan

Turan Babacan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Ben youtube dan downloadhelper yardımıyla indirip seyredebilirler diye tahmin ettim. ^^