Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vitra ve Borla hakkında birkaç soru

Konu, 'Sedona' kısmında semihcelikoglu tarafından paylaşıldı.

1. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bugün Sedonanın kendi sitesinden vitra modelinin fiyatına baktım 260$ olarak belirtilmiş. Ytlye çevirildiğinde yaklaşık 380 ytl gibi bişey yapıyor. Fakat bayiye gittiğimdeyse bana 450ytl gibi bir fiyat söylendi. Kendime Amoeba'nın Hussar modelini aldıktan sonra kardeşime de başlangıç modeli olarak Vitra almaya karar vermiştim. Fakat şimdi bikaç konuda aklım karıştı:
    1. Sedona'nın resmi sitesindeki fiyatla bayinin bana söylediği fiyatlar neden bu kadar farklı?
    2. Gittiğim bayi ayrıca Borla ve Vitra modellerinin tamamen aynı olduğunu, sadece model ismi olarak farklı olduğunu söyledi. Buna ne kadar emin olabilirim?
    Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. r_scribble

r_scribble Aktif Üye

Seviye:
    Maşa ya da diğer komponentleri daha kaliteli parçalarla değiştirip bir satış sunmuş olabilirler.Diğer tahminim ise site fiyatlarının güncellenmemesi.

3. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    evet üzerindeki komponentlerden bazıları değiştirilmiş olabilir sen en iisi sitedeki bisikletin üzerindeki malzemeyle bayidekini karşılaştır

4. semihcelikoglu

Seviye:
    cevap için teşekkürler dediğin gibi olma ihtimali var tabi ama bayi bisikletlerin aksamında herhangi bir iyileştirme yapmış olsaydı bundan kesinlikle bahsederdi ürününü yüceltmek açısından diye düşünüyorum. Bi de Vitra ve Borla aynı mı değil mi o konuda hala bir sonuca varamadım

5. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Genelde modellerde bazen varyasyonlar oluyor dolayısıyla fiyatlarda değişebiliyor, Bir ihtimal site de verilen yanlış olabilir, dükkandan dükkana da fiyatlar farkedebilir elbette çok fazla olmamak kaydıyla, tavsiye edilen referans fiyatlar dükkanları zor durumda bırakmamak için normalden biraz yüksek tutulur...

6. semihcelikoglu

Seviye:
    arkadaşlar cevaplar için sağolun bugün hallettik işimizi kardeşimin de bir sedona vitrası var artık konuyu kilitleyebiliriz 400ytl yi 6 ya böldüler

7. jerry_f

jerry_f Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikleti alalı n1 ay olmuş nerdeyse...memnunmusn??al dermisn yane???dersen nerden alabilrm??biş de adres please. jerry-fletcher@hotmail.com dan dönersen sewinirim

8. semihcelikoglu

Seviye:
    dostum ben ızmır karsıyakada seda bısıkletten aldım ıstanbuldakı bayılerı ınternet sayfasından bulablırsın www.sedona.com.tr olması lazım kardesıme aldım o kullanıyor gayet memnun bır sorun yok karar senın

9. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    Konu KapanmiŞ Ben Uzun Suredİr DiŞari İdİm Çok ÖzÜr Dİlİyorum Forum Yetkİlİlerİnden Ben Gazİantep BÖlgesİndekİ Sedona Bayİsİyİm Ve Konuyu BaŞtan Sona Kadar Okudum İster Foruma Yazin İster Benim Mynet Adresİme Yazin Sedona İle Sorunlarinizi Tam Ve Eksİksİz Olarak Halledebİlİrİm Saygilarimla

10. cbr

cbr Üye

Seviye:
    selam bende izmirde oturuyorum
    sedona vitra almayı düşünüyorum da karşıyakada seda bisiklet var ben oraya sordum onlarda 450 dedi ama 8 taksitli fiyatıymış peşin fiyatı 390 almayı düşünüyorum sen nereye sordun bide başka nerelerde satılıor sedona
    şimdiden teşekkür