Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Vites ve fren dış kabloları

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında alperen_69 tarafından paylaşıldı.

1. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    aldığımız marka bisikletlerde kablolar tam kadroya uygun geliyor bu shimanoya özelmi yaptırılıyor yani kabloların başları kendinden kapsüllü oluyor dışardan aldığımız kablolarda kapsül sonradan ekliyoruz böyle marka bisikletlerdeki gibi kablolar satılıyormu

2. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Özel yapım olduğunu pek sanmıyorum açıkçası, muhtemelen bizimle aynı şekilde yapıyorlar kabloları...

3. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kablolar bildiğimiz şekilde 20 mt lik felan rulo halinde geliyodur bisiklet üreticilerine ve onlarda kes ve ayarla şeklinde yapıyorlardır bu işlemi... Ama mesela Shimano nun xtr yada Avid Flak Jacket gibi yada nokon nun vites fren kablolarını aldığınızda onlarında bir uçları kapsüllü diğer uçları açık kesmeye hazır oluyo...

4. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    işte bende bundan bahsediyorum genellikle vites dış kablolarının iki ucuda kendinden kapsüllüydü aldığım bianch ide ondan sordum normalde ise başı kasüllü oluyor dediğiniz gibi arzuya göre kesip başlığı biz ekliyoruz ama işte büyük firmalarda boyutlar standart yada şöyle diyim üretim sayısı fazla olduğundan özel talep olabilir diye düşünmüştüm