vites takma parası

Tepki
0
Bu bisiklete vites takma fiyati nedir bide ic lastik takam ve fren tamiri ile ne kadar tutar
(link)
(link)

Scudo

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Daha önce açtığın konuda bu soruna cevap verilmiş. Farklı cevaplarda bekliyorsan o konu üzerinden devam edebilirsin.

(link)

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Buna taktıracağın kişi karar verir malesef

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@ERCAN CEBECİ

Bende onu diyordum cevaplamıştık bunu diye. Sanki oradaki konuyu baskası buradaki konuyu baskaları okuyor. Ben yorum yapmayacağım..

Hay ben bu telefona Türkçe öğreteni. Eski model İphone' dan yazılmıştır..

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@Hüseyin şeker
Serbest piyasa ekonomisi nedir bilir misin?

Tepki
0
Sayende biliyom ben ortalama ne kadar eder diyom 70 tl m var fren tamir uygun fiyat varsa bide vites taktircam 70 tl yetermi

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Sorduğum şeyin cevabını biliyorsan (ki dediğine göre öğrenmişsin), o zaman bu soru için kimsenin burada seni tatmin edecek cevap veremeyeceğini biliyorsundur.

Ahmet usta, x paraya aldığı parçaya 5 lira kâr payı koyar bir de üstüne kallavi bir işçilik ücreti alır.
Mehmet usta ise x paraya aldığı parça için 20 lira kar ekler ama işçilik ücreti almaz...

Senin sorunun cevabını sadece bu işi yapacak adam söyler sana, ben ya da bir başkası "Şu kadar paraya yaptırırsın dert etme" dese ama dükkana gittiğinde burada sana söylenen para az gelse ne yapacaksın?