Vites korumalığı

Tepki
14
geçen gün bisikletimin arka ve ön vites sistemini değiştirdim eskisinde arka vites için koruma demiri vardı fakat bisikleti almaya gittiğimde demirin çıkarıldıgını gördüm. sordugumda artık yeni bisikletlerde dahi bu korumalıgın konmadıgı söylendi. acaba korumasız arka attırıcı zarar görürmü . SAYGILARIMLA ...

Scudo

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Artık onlar kullanılmıyor bisikletçinin dediği gibi.Sen sağa sola çarptırmazsan hiçbirşey olmaz yolda giderken.

Ali Aktürk

Aktif Üye
Tepki
27
Ama kaza anında ne koruyacak arka attırıcıyı?
Ben de Whistle 1161 D kullanıcısıyım.Takmak için uygun yerin olmadığını söylediler.O yüzden bekliyoruz.Whistle kullanıcısı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
yenı bısıkletlerın hıcbırınde ugyun yer yok. o nedenle takamazlar ayrıca takılsa bıle bence goruntu kırlılıgınden baska bısey degıl. benım eskı bısıkletımde koruma oldugu halde arka aktarıcı kırılmıstı sebebıyse kaza yaptıgımda koruma demırının aktarıcıyı sıkıstırarak kırması. yanı bence takmanın hıc anlamı yok. netıcede olacagı varsa olur. engellıyemezsın...

Farukk

Üye
Tepki
0
İsim
Faruk E
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar Bugün bisiklet kendi kendine düştüğünde arka aktarıcının yamuk olduğunu gördüm jant tellerine değiyordu ben bunu elimle çekerek düzelttim ileride sıkıntı yaratır mı ayrıca ben arka aktarıcıyı korumak için demir arıyorum nasıl ve nerden bulabilirim link filan

1530290025481-1822738559.jpg